První zájezdy z Prahy na Azorské ostrovy: 4* hotely se snídaní
5.10.2023

První zájezdy z Prahy na Azorské ostrovy: 4* hotely se snídaní

12 990

O této nabídce

Pořádně lákavé novinky si pro české cestovatele v letošní zimní sezoně připravila cestovní kancelář Čedok. Jednou takovou jsou i historicky první zájezdy z Prahy na Azorské ostrovy obsluhované přímými charterovými lety aerolinky Smartwings. Vydejte se poznat perlu Atlantiku v rámci prvního turnusu zájezdů, který bude z Prahy (PRG) na ostrov Sao Miguel (PDL) vypraven v pátek 27. října 2023. Týdenní pobyty ve 4* hotelech se snídaní dle vlastního výběru pořídíte od 12 990 Kč.

Azorské ostrovy jsou perlou Atlantiku

Trochu jako posvátná krajina z Avataru, trochu jako Tolkienova Středozem. To jsou Azory, věčně zelené, divoké, omývané Atlantským oceánem. Zdržte se alespoň na pár dní na hlavním ostrově Sao Miguel, navštivte ohňové jezero Lagoa di Fogo a vystoupejte na Boca do Inferno – to je ta vyhlídka z katalogů a pohlednic, jen ve skutečnosti ještě mnohonásobně působivější! Nevynechejte ani okolní ostrovy. Na Sao Jorge se vesele pasou krávy a rostou hortenzie kam se podíváte, opuštěný Flores vás ohromí svou nespoutaností a na Picu se k nebi zdvihá nejvyšší hora celého Portugalska.

 • Rezervujte: přes tento vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 23 kg + klasický příručák á 8 kg
 • Letový řád: 
  • 27. 10. -> Praha – Ponta Delgada -> 12:40 – 16:00
  • 3. 11. -> Ponta Delgada – Praha -> 15:30 – 21:50
 • Hotely:
  • 4* Hotel Azoris Royal Garden za 12 990 Kč (se snídaní)
  • 4* Hotel Marina Atlantico za 12 990 Kč (se snídaní)
  • 4* Hotel Vale do Navio za 13 590 Kč (se snídaní)

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na ostrově Sao Miguel označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Mrkněte se do naší autopůjčovny a vyberte si dle svého gusta. Týdenní pronájem vozu vás v podzimních termínech vyjde na cca 3 000 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta na Azorské ostrovy

Při cestě na Azorské ostrovy již není třeba předkládat žádné formuláře, žádné testy ani žádné certifikáty. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Potugalsku“.

Náhled zájezdu z Prahy na Azorské ostrovy za 12 990 Kč
První zájezdy z Prahy na Azorské ostrovy: 4* hotely se snídaní

Bude se hodit

Letiště Ponta Delgada (PDL)

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)