Prosincové LM zájezdy z Prahy na Kubu: 4*/5* hotely s all inclusive
10.12.2023

Prosincové LM zájezdy z Prahy na Kubu: 4*/5* hotely s all inclusive

19 990

O této nabídce

Novinkou v nabídce cestovních kanceláří jsou v letošní zimě také zájezdy na Kubu, kam se dopravíte pohodlně přímým letem z Letiště Václava Havla v Praze (PRG)! V nabídce CK Fischer máte možnost pořídit last minute zájezdy z Prahy na Kubu, konkrétně na ostrov Cayo Santa Maria, od 19 990 Kč! Balíček tradičně obsahuje týdenní pobyt ve vybraném 4* nebo 5* hotelu a stravování formou all inclusive. Odlet do Karibiku připadá již na úterní ráno, proto s rozmýšlením příliš dlouho neotálejte…

Zájezdy obsahují také přepravu na přímých letech z Prahy (PRG) do Santa Clary (SPU) a zpět. Charterové spojení pro cestovní kancelář zajišťuje letecká společnost World2fly svým Airbusem A350-900.

 • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 23 kg + klasický příručák á 8 kg
 • Letový řád:
  • 12. 12. -> Praha – Santa Clara -> 07:00 – 12:30
  • 19. 12. -> Santa Clara – Praha -> 14:30 – 06:20 (+1)
 • Hotely:
  • 4* Hotel Starfish Cayo Santa Maria za 19 990 Kč (all inclusive)
  • 5* Hotel Roc Casa Del Mar za 20 490 Kč (all inclusive)
  • 5* Hotel Grand Aston Cayo Las Brujas Beach Resort & Spa za 20 490 Kč (all inclusive)
  • 5* Hotel Playa Cayo Santa Maria za 21 490 Kč (all inclusive)
  • a další…

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Kuba je živá a zamiluješ si ji

Kuba je ostrov plný hudby a rytmického tance, nejen ručně balené voňavoučké doutníky a lahodný rum jej proslavily po celém světě. Barevnými ulicemi měst tam líně projíždí staré automobily a Havana je muzeem celé kubánské historie. Královské palmy tam před spalujícím sluncem chrání jemňoučký písek exotických pláží a okolní příroda je naprosto panenská, plná nespoutaných vodopádů dávajících vodu tajným lagunám. Mogotes krasového údolí Viñales tvoří spolu s okolními plantážemi jedinečný krajinný koktejl. Ovšem přes všechny krásy úchvatné Kuby, jakkoli klišé se to může zdát, snad největším důvodem proč tuhle zem Latinské Ameriky tak milovat jsou její lidé. Na nesnadném pozadí a s pokřivenou historií a přesto vždy pohostinní, milí a usměvaví. Objímají se a líbají na pozdrav i rozloučení a jejich dobrosrdečnost je upřímná.

Náhled zájezdu z Prahy na Kubu za 19 990 Kč

Prosincové LM zájezdy z Prahy na Kubu: 4*/5* hotely s all inclusive


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)