Prosincové letenky Zanzibar z Vídně
18.11.2020

Prosincové letenky Zanzibar z Vídně

13 334

O této nabídce

Aktuálně nejlevnější letenky na exotický ostrov Zanzibar nabízí letecká společnost Ethiopian Airlines. Zpáteční letenky z Vídně na Zanzibar pořídíte za 13 334 Kč. Tarif je poměrně specifický ve stanovení povoleného termínu odletu, který je za daných cenových podmínek možný pouze od 1. do 10. prosince (návrat poté kdykoliv během posledního měsíce v roce). Přehled dostupných termínů naleznete v našem kalendáři, ovšem o trochu levněji letenky pořídíte přímo na webu dopravce (chcete-li nás podpořit, kupte je u nás 🙂 ). „Etiopijci“ mají štědrou zavazadlovou politiku a dovolí vám zdarma přepravit dokonce 2 odbavená zavazadla s limitem 23 kg/ks.

Podmínky pro cestování

Tanzanie dlouhodobě nezveřejňuje statistické údaje týkající se nemoci COVID-19 – ta jakoby v Tanzanii nebyla. To je také jedním z důvodů, proč se země nijak neuzavřela a je i nadále otevřena pro turisty. Těch je ovšem na ostrově výrazně méně, než bývá zvykem. Před samotnou cestou není nutné podstupovat test, neboť není tanzanskými autoritami po příletu vyžadován. Tranzit v Addis Abebě je kratší než 24 hodin, a proto není negativní test vyžadován ani tam. Jediný test tak budete potřebovat po návratu do České republiky.

Tranzit na letiště / z letiště ve Vídni je stále povolený, absolvovat byste ho ovšem měli bez zastávky. Taktéž byste měli vyplnit tento tranzitní formulář.

Zanzibar je ráj

Zanzibar je rájem na zemi. Žárem tropů se táhnou sněhobílé pláže, pod hladinou tyrkysového moře je konturuje pestrý pás korálů. Idylické laguny se s odlivem stávají plytkými jezírky slané vody, vzduchem voní romantika. Indický oceán se hemží životem a láká potápěče k prozkoumání. Ze stromu na strom skáčou přátelské, ale občas i pěkně drzé opice. Sladký nektar květů sají barevní motýli a když se nebe zbarví dorůžova při západu slunce, siluety hřbetních ploutví delfínů hrají na obzoru stínové divadlo. Kýč? Možná. Ale rozhodně stojí za to!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou na Zanzibaru se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat (v závislosti na termínu vaší cesty), případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Víza

Ostrov Zanzibar je oficiálně součástí Tanzanie. Česká republika bohužel nemá s touto zemí bezvízový styk, a tak víza budete potřebovat. Můžete však zůstat vklidu neboť potřebné razítko do pasu získáte přímo na letišti Kisauni po vyplnění příslušných formulářů a zaplacení poplatku 50 USD.

Náhled letenky z Vídně na Zanzibar za 13 334 Kč

Prosincové letenky Zanzibar z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ethiopian Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)