Prosincové letenky na Maledivy – přímé lety z Frankfurtu
1.12.2022

Prosincové letenky na Maledivy – přímé lety z Frankfurtu

5 237

O této nabídce

V nabídce německých cestovních kanceláří se objevily další mimořádně lákavé last minute letenky na Maledivy. Přímé charterové lety operované aerolinkou Eurowings Discover z hesenského Frankfurtu jsou tentokráte dostupné hned  v několika termínových kombinacích po čas prvního poloviny prosince. Nejlevnější zpáteční letenky z Frankfurtu na Maledivy za 5 237 Kč ulovíte s odletem 6. nebo 8. a návratem 14. prosince.

Do Frankfurtu se nejlépe dostanete vlastním automobilem. Případně lze využít autobusového spojení od Flixbusu nebo vlakového spojení (přímo na letiště). V obou případech vyjde doprava jedním směrem na cca 1 100 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta na Maledivy

Cestování na Maledivy je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, jedinou podmínkou zůstalo vyplnění příjezdového formuláře. Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Maledivách“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránku německé CK
 • Zavazadla: odbavené zavazadlo á 20 kg + příruční á 8 kg
 • Dostupnost: prosinec 2022
 • Termíny:
  • 6. – 14. 12. za 5 237 Kč
  • 8. – 14. 12. 5 237 Kč
  • 6. – 11. 12. za 5 749 Kč
  • 6. – 16. 12. za 6 480 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z

Prosincové letenky na Maledivy – přímé lety z Frankfurtu


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)