Prosincová Madeira přímým letem z Norimberku
2.12.2022

Prosincová Madeira přímým letem z Norimberku

1 285

O této nabídce

Zbývá vám na prosinec ještě několik dnů dovolené a váháte, jak s nimi naložit? Nebo toužíte vypadnout do světa přes vánoční svátky? Pokud si na jednu z právě položených otázek odpovíte „ano“, pak dejte šanci oblíbenému ostrovu Madeira. V rezervačním systému aerolinky Ryanair ulovíte zpáteční letenky z Norimberku na Madeiru během prosince za skvělé ceny startující na 1 285 Kč. Nejlevnější letenky na vás čekají v případě volby rychlého termínu 12. do 16. prosince (pondělí–pátek). Jen nepatrně dráže ale vyjde dvoutýdenní pobyt přes Vánoce (16. – 30. 12.). Bonusem jsou pak jistě přímé lety z Bavorska!

Podmínky pro cestování

Cesta do Portugalska

Cestování do Portugalska (vč. ostrova Madeira) je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na Madeiře označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Doporučujeme se mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si dle svého gusta. 

Náhled letenky z Norimberku na Madeiru za 1 285 Kč

Prosincová Madeira přímým letem z Norimberku


Bude se hodit

Letiště Norimberk (NUE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)