Prodloužený víkend v Barceloně
14.7.2021

Prodloužený víkend v Barceloně

1128

O této nabídce

Easyjet nedávno oznámil novou linku z Prahy do Barcelony a stále drží velmi příjemné cenovky! Zpáteční letenku na prodloužený víkend do Katalánska pořídíte za 1128 Kč. A kdy? Třeba s odletem v pátek 3. září s návratem v pondělí 6. září. Termíny jsou dostupné během celého září a října. Nezapomeňte, že u Easyjetu platí nová politika kabinových zavazadel.

Jaké jsou aktuální podmínky vstupu?

Podmínky vstupu si vždy zjistěte pár dní před odletem, protože se dost často mění. Aktuálně je povinný negativní test (antigen nebo PCR) ne starší 48 h, alternativou je plné očkování (min 14 po druhé dávce, covidpass) či prodělání nemoci (180 dní po prodělání). Pro všechny cestovatelé je pak povinný QR kód z formuláře spth.gob.es

Podmínky pro cestu zpět si ověříte snadno v cestovatelském semaforu.

Proč letět do Barcelony?

Mezi fantastickými budovami Antonia Gaudího si budete připadat jako Alenka v říši divů, velkolepá Sagrada Familia ještě ani není dostavěná a už stojí za to. Park Guell vám otevře nádherný výhled na celé město, tak se zastavte na piknik. Tu živou a pulsující Barcelonu pak najdete na La Ramble, bulváru lemovaném stromy, záplavou květin a pouliční hudby. Zlatavé městské pláže omývané Středozemním mořem vám nabídnou osvěžující koupel, tolik vítanou pod spalujícím španělským sluncem.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla:  od 10. února nově 45 x 36 x 20 cm bez omezení hmotnosti
  • Dostupnost: září – říjen 2021
  • Termíny na prodloužené víkendy za 1128 Kč:
    • 3. 9. – 6. 9. (5. 9.)
    • 10. 9. – 13. 9. (12. 9.)
    • 17. 9. – 20. 9. (19. 9.) a další…

Ubytování

Na zmiňovaný první zářijový termín bychom brali tenhle Travelodge kousek od stanice metra (a kousek od pláže), který vychází na 811 Kč/os/noc. Alternativně mrkněte na nabídku AirBnB.
Náhled letenky za 1128 Kč z Prahy do Barcelony
Prodloužený víkend v Barceloně

Bude se hodit

Letiště Barcelona El Prat (BCN)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)