Nová linka z Prahy do Barcelony od easyJetu
22.6.2021

Nová linka z Prahy do Barcelony od easyJetu

1 338

O této nabídce

Další skvělá zpráva přiletěla z Letiště Václava Havla v Praze. Britská nízkonákladová aerolinka easyJet začne již od 19. července provozovat novou linku z Prahy do Barcelony. Dle letového řádu dopravce jsou v plánu 3 týdenní rotace (pondělí, pátek a neděle) a letenky je možné zatím zakoupit na termíny do konce října (tj. do konce letního letového řádu). Zpáteční letenky z Prahy do Barcelony pořídíte na prázdninové termíny, a to včetně prodloužených víkendů, za parádní ceny začínají na 1 338 Kč.

Z Prahy do Barcelony momentálně létá pouze španělská aerolinka Vueling, zatímco Ryanair tuto populární destinaci ze svého letového řádu vyřadil až do závěru října. Nové spojení easyJetu je proto během letních měsíců velmi vítanou novinkou! Kromě Ryanairu pak od podzimu na trasu vstoupí také další konkurent, německá aerolinka Eurowings (viz článek o nových linkách z Prahy). Uvidíme, jestli budou do Barcelony během zimního letového řádu létat také oranžová letadla easyJetu – každopádně to již nyní vypadá na velký konkurenční boj a také cenovou bitvu o zákazníka. Domníváme se, že těšení na nízké ceny je rozhodně na místě.

Podmínky pro cestování

Čerstvé novinky zveřejněné včerejším vydáním aktualizovaného „seznamu rizikových zemí“ španělského Ministerstva zdravotnictví znamenají volné cestování do Španělska. Nově tedy žádné testy, žádné doklady o očkování či prodělání nemoci. V případě cestování z České republiky do Španělska bude vaší jedinou povinností vyplnění zdravotnického formuláře.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Pevninské Španělsko je momentálně zařazeno do červené kategorie, což znamená AG test před cestou domů + PCR test po návratu do ČR. Pokud jste ale již naočkováni (od první dávky uplynulo alespoň 22 dní) nebo jste nemoc COVID-19 prodělali v posledních 180 dnech, není třeba žádných testů.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přes stránky dopravce EasyJet
 • Zavazadla: příruční s rozměry 45 × 36 × 20 cm
 • Dostupnost: červenec – říjen 2021
 • Termíny:
  • 23. – 26. 7. za 1 758 Kč (pátek – pondělí)
  • 6. – 8. 8. za 1 338 Kč (pátek – neděle)
  • 13. – 16. 8. za 1 488 Kč (pátek – pondělí)
  • 10. – 13. 9. za 1 368 Kč (pátek – pondělí)

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Barceloně nebo kdekoliv jinde ve Španělsku se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Barcelony za 1 338 Kč

Nová linka z Prahy do Barcelony od easyJetu


Bude se hodit

Letiště Barcelona El Prat (BCN)

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)