Prodloužené zářijové víkendy v Paříži
5.5.2022

Prodloužené zářijové víkendy v Paříži

2339

O této nabídce

Naplánujte si prodloužený víkend ve francouzské metropoli na září, zpáteční letenky s Transavií tam máte za 2339 Kč. S touhle aerolinkou létáme rádi, létá totiž na letiště Paříž Orly, které je centru mnohem blíž a už v základní ceny letenky máte standardní příruční zavazadlo (55 x 40 x 25 cm). Letenky jsou dostupné během září a října.

Podmínky pro cestování

Cesta do Francie

Potřebujete bezinfekčnost (očkování, prodělání nebo test AG/PCR) a příjezdový formulář. Více o vstupních podmínkách do Francie najdete na stránce Koronavirus ve Francii.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Náhled letenky z Prahy do Paříže za 2339 Kč

Prodloužené zářijové víkendy v Paříži

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)