Prodloužené víkendy v Andalusii
29.12.2021

Prodloužené víkendy v Andalusii

1677

O této nabídce

Odskočte si na prodloužený víkend bez nutnosti si brát dovču do Andalusie. Zpáteční letenky se Smartwings na ideální prodloužené víkendy s odletem v pátek večer a návratem v neděli pozdě v noci vychází na 1677 Kč za zpátečku. A kdy? Třeba s odletem teď po novém roce 7. ledna s návratem 10. ledna. Rezervuj tento termín >>

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Před cestou do Španělska z rizikových zemí (vč. ČR) je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“.

  • Rezervujte:  a termín najděte v kalendáři termínů >> 
    • Zavazadla: standardní kabinové 56 x 45 x 25 cm do 8 kg
  • Dostupnost: leden a únor 2022

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Malagy za 1677 Kč
Prodloužené víkendy v Andalusii

 


Bude se hodit

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)