Přímé lety z Prahy na vietnamský ostrov Phu Quoc – LM letenky
20.2.2024

Přímé lety z Prahy na vietnamský ostrov Phu Quoc – LM letenky

13 990

O této nabídce

Využijte skvělé last minute nabídky, které se objevila v rezervačních systémech cestovních kanceláří ze skupiny DER Touristik. Jedná se o doprodej kapacit na charterových letech z Prahy do Vietnamu operovaných Airbusem A350 španělské aerolinky World2Fly. Zpáteční letenky na přímých letech z Prahy (PRG) na Phu Quoc (PQC) pořídíte za parádní cenu 13 990 Kč! Superlativy nešetříme zejména s ohledem na skutečnost, že standardní ceny letenky na tento vietnamský ostrov převyšují 30 tisíc Kč a podobný last minute výprodej není u cestovních kanceláří Fischer a EXIM Tours nijak častý…

Odlet do Vietnamu je naplánován na čtvrteční večer (22. února). Na ostrově strávíte celkem sedm nocí a 1. března se vrátíte do Prahy. Zpáteční letenky zahrnuje také bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla s hmotnostním limitem 23 kg.

Veškeré informace o letišti Phu Quoc (PQC), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

  • Rezervujte: přímo přes stránky cestovní kanceláře
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla á 23 kg + příručák
  • Letový řád:
    • 22. 2. Praha – Phu Quoc -> 20:20 – 13:05 (+1)
    • 1. 3. Phu Quoc – Praha -> 15:05 – 21:35

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Vietnamu

Ostrov Phu Quoc je vyčleněn z vízové povinnosti, které jinak všichni čeští cestovatelé mířící do Vietnamu podléhají. Bez víza na ostrově smíte strávit až 30 dnů, během nichž ale nesmíte odcestovat na pevninu.

Náhled letenky z Prahy do Vietnamu za 13 990 Kč

Přímé lety z Prahy na vietnamský ostrov Phu Quoc – LM letenky


Bude se hodit

Letiště Phu Quoc (PQC)

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)