Přímé lety z Prahy na řecký ostrov Skiathos v letních měsících
23.3.2023

Přímé lety z Prahy na řecký ostrov Skiathos v letních měsících

od 2 023

O této nabídce

Letošní novinkou v nabídce aerolinky Ryanair bude také přímé spojení z Prahy na řecký ostrov Skiathos. Provoz na lince bude zahájen v pátek 2. června a dopravce počítá se dvěma rotacemi týdně (úterý a pátek) po celou letní sezonu až do konce v září. V rezervačním systému letecké společnosti dnes ulovíte zpáteční letenky z Prahy na Skiathos od 2 023 Kč.

Za nejnižší ceny je dostupný delší pobyt na přelomu června a července, během něhož určitě stihnete objevit i krásy sousedního ostrova Skopelos, kde se mj. natáčely scény z muzikálu „Mamma mia!“. V cenové hladině oscilují kolem 3 tisíc Kč ale máte možnost pořídit letenky na daleko více termínů nejen v červnu. A to je nabídka, která se v letní sezoně na přímých letech mezi Prahou a řeckými ostrovy objevuje skutečně jen zřídka.

Jak se dostat z letiště nebo na sousední ostrovy Skopelos či Alonissos se dočtete v našem novém průvodci „Letiště Skiathos (JSI)“.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Cestování do Řecka je „jako dřív“ = bez jakékoliv „COVID byrokracie“ (žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře). Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na řecký ostrov Skiathos

Skiathos, jeden z nejkrásnějších řeckých ostrovů Egejského moře, si rychle zamilujete. Podél jižního pobřeží ostrova se táhnou oblázkové i písečné pláže v čele s proslulou Koukounaries – údajně jednou z nejkrásnějších pláží Středomoří, sever ostrova je zase pokrytý borovicovými lesy a kropený historickými kláštery a kostelíky. Bíle natřené domky kaskádovitě poskládané na svazích, zdobené střešními taškami v červeném odstínu, a všechen ten život na jejich slunných terasách jsou třešničkou na dortu. V uličkách a zvlášť na přímořských promenádách naleznete myriádu obchůdků, barů, tavern a restaurací podávajících speciality výborné řecké kuchyně, a na třpytivé vodní hladině pak šňůru jachet pohupujících se do rytmu šumu moře a pronikavého skřeku racků. Skiathos patří k rušnějším řeckým ostrovům a zvlášť po setmění tady můžete očekávat bujarou zábavu, doporučujeme jej proto především těm, kdo hledají kombinaci koupání, nádherné přírody i popíjení a hudby do brzkých ranních hodin.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy na Skiathos za 2 023 Kč

Přímé lety z Prahy na řecký ostrov Skiathos v letních měsících


Bude se hodit

Letiště Skiathos (JSI)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)