Přímé lety z Prahy na řecký ostrov Mykonos
30.4.2022

Přímé lety z Prahy na řecký ostrov Mykonos

3 123

O této nabídce

Levné letenky z Prahy do Řecka v letních měsících lze považovat ze dlouhodobě nedostatkové zboží. Tiše závidět můžeme pestré nabídce např. z Vídně. Drobnou radost nám ale letos udělá aerolinka Eurowings, která od června začne provozovat přímou linku z Prahy na řecký ostrov Mykonos. O levných letenkách na této trase zkraje letní sezony jsme vás již sice informovali na začátku dubna, nyní ale letecká společnost dva vybrané termíny ještě více zlevnila. Nejlevnější letenky z Prahy na Mykonos tak pořídíte přímo v rezervačním systému dopravce v termínu od 9. do 16. června za pěknou cenu 3 123 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Od 2. května 2022 bude cestování do Řecka „jako dřív“ = bez jakékoliv „COVID byrokracie“ (žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře). Od začátku června nebudou nutné ani roušky.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy na řecký ostrov Mykonos za 3 123 Kč

Přímé lety z Prahy na řecký ostrov Mykonos


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)