Přímé lety z Prahy na Madeiru (vč. termínů přes Vánoce a Nový rok)
12.7.2023

Přímé lety z Prahy na Madeiru (vč. termínů přes Vánoce a Nový rok)

3 908

O této nabídce

Využijte pěkných cen, které nabízí německá letecká společnost Eurowings, a naplánujte si dovolenou na oblíbeném ostrově Madeira. V rezervačním systému dopravce totiž aktuálně pořídíte zpáteční letenky z Prahy (PRG) na Madeiru (FNC) za ceny startující na 3 908 Kč. Za sympatické ceny jsou dostupné letenky napříč zimním letovým řádem, tj. od konce října letošního roku do března toho nadcházejícího. Základní tarif „Basic“ navíc obsahuje částečnou flexibilitu, díky níž jste v případě nuceného přeložení výletu zbaveni poplatku za změnu letenky (hradili byste pouze rozdíl v ceně mezi původní a novou cenou letenky).

Náš tip: ulovit můžete také letenky přes vánoční svátky – v termínu od 19. do 26. prosince 2023 vyjdou na 4,5 tisíce Kč. Delší pobyt zahrnující také oslavy příchodu nového roku si lze naplánovat v termínu od 19. prosince do 2. ledna 2024 s letenkami za 5 888 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Prahaprůvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na Madeiře označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Doporučujeme se mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si dle svého gusta. 

Podmínky pro cestování

Cesta do Portugalska

Cestování do Portugalska (vč. ostrova Madeira) je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Náhled letenky z Prahy na Madeiru za 3 908 Kč
Přímé lety z Prahy na Madeiru (vč. termínů přes Vánoce a Nový rok)

Bude se hodit

Letiště Madeira (FNC)

Letiště Praha (PRG)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)