Přímé lety z Prahy na Madeiru přes Velikonoce a s odbav. zavazadlem
3.4.2023

Přímé lety z Prahy na Madeiru přes Velikonoce a s odbav. zavazadlem

3 990

O této nabídce

V nabídce cestovní kanceláře Čedok se druhý týden po sobě objevují atraktivní zpáteční letenky z Prahy na Madeiru za 3 990 Kč! Doprodej kapacity na charterových letech z Prahy do Funchalu, obsluhovaných aerolinkou Smartwings, tentokráte nabízí dva termíny. Zajímavější je jistě ten chronologicky první s odletem na Velký pátek (7. dubna) a návratem to týden později, díky němuž využijete celé velikonoční svátky. Druhý termín, kdy se lze na přímých letech na „ostrov věčného jara“ vypravit, vychází na 10. – 17. dubna. Základní cena letenky v obou případech obsahuje i přepravu odbaveného zavazadla s hmotnostním limitem 23 kg.

  • Rezervujte: přímo přes stránky cestovní kanceláře
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla á 23 kg + příručák
  • Termín:
    •  7. – 14. 4. za 3 990 Kč
    • 10. – 17. 4. za 3 990 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Podmínky pro cestování

Cesta do Portugalska

Cestování do Portugalska (vč. ostrova Madeira) je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na Madeiře označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Doporučujeme se mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si dle svého gusta. 

Náhled letenky z Prahy na Madeiru za 3 990 Kč

Přímé lety z Prahy na Madeiru přes Velikonoce a s odbav. zavazadlem


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)