Přímé lety z Prahy na Korfu přes celé léto
28.3.2023

Přímé lety z Prahy na Korfu přes celé léto

2 038

O této nabídce

V rezervačním systému aerolinky Eurowings se dnes objevily zlevněné letenky z Prahy na jeden z řeckých ostrovů za pořádně lákavé ceny. Zpáteční letenky z Prahy na Korfu ulovíte za 2 038 Kč, a to prakticky přes celé léto, což nabídku činí velmi atraktivní. Německý nízkonákladový dopravce zahájí na nové lince provoz v sobotu 10. června. Bude na ní operovat 2× týdně (středa a sobota) až do 16. září 2023.

Kromě letenek v základním tarifu „Basic“ pořídíte za zajímavé ceny také letenky ve vyšším tarifu „Smart“. Ten obsahuje bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla á 23 kg, druhé příruční zavazadlo, výběr sedadla, přednostní nástup do letadla a možnost odbavit se přímo na letišti. Zpáteční letenky z Prahy na Korfu v tarifu „Smart“ vyjdou na 4 196 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Cestování do Řecka je „jako dřív“ = bez jakékoliv „COVID byrokracie“ (žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře). Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Eurowings
 • Zavazadla: malé příruční zavazadlo (40 × 30 × 25 cm) á 8 kg
 • Dostupnost: červen – září 2023
 • Příkladové termíny:
  • 10. – 17. 6. za 2 038 Kč
  • 17. – 24. 6. za 2 038 Kč
  • 28. 6. – 5. 7. za 2 038 Kč
  • 12. – 19. 7. za 2 038 Kč
  • 26. 7. – 2. 8. za 2 038 Kč
  • 5. – 9. 8. za 2 038 Kč
  • 12. – 19. 8. za 2 038 Kč
  • 19. – 23. 8. za 2 038 Kč
  • 2. – 6. 9. za 2 038 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru na řecký ostrov Korfu

Zaleťte si odpočívat na bělostné pláže lemované borovicemi, ochutnat středomořskou kuchyni vyzrálou na slunci a popíjet víno s přáteli nebo s rodinou. Korfu je druhý největší ostrov Jónského moře a jedním z toho nejlepšího, co může Řecko nabídnout. Pokud se chcete vyhnout klasickým turistickým cílům a přeplněným atrakcím, doporučujeme vyjet si pronajatým autem do vnitrozemí a poznávat staré vesničky rozeseté po pohoří, mnohé z nich datující až do 14. století. Pochopte místní kulturu na jednom z celé řady místních festivalů a slavností, nechte se místními pohostit, a v každém případě ochutnejte tradiční pastitsadu nebo lehce pikantní savoro. Korfu je o zpěvu, tanci a užívání si života, tak se vnořte do místní nálady plnými doušky a my vám garantujeme, že už nikdy nebudete chtít odejít.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy na Korfu za 2 038 Kč

Přímé lety z Prahy na Korfu přes celé léto


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)