Přímé lety z Prahy na Kanárské ostrovy: Fuerteventura i Tenerife
23.6.2021

Přímé lety z Prahy na Kanárské ostrovy: Fuerteventura i Tenerife

2 788

O této nabídce

Německá aerolinka Eurowings nahrála v pondělí večer do svého rezervačního systému letenky na nových linkách z Prahy, o čemž jsme vás včera informovali v tomto článku. Původně lehké zklamání z vyšších cen, něž jsme očekávali, bylo ovšem rozehnáno velmi záhy. Aktuálně totiž můžete na webu dopravce ulovit letenky z Prahy na Kanárské ostrovy za skutečně bezkonkurenční ceny! Zpáteční letenky z Prahy na ostrovy Fuerteventura i Tenerife pořídíte za 2 788 Kč. Jedná se o přímé lety v termínech během ledna 2022. Základní cena tarifu „Basic“ obsahuje standardní (větší než u Ryanairu apod.) příruční zavazadlo s limitem 8 kg a odkazuje na potřeba provést online check-in.

Po výběru konkrétních letů ve vámi preferovaných termínech nezapomeňte v nabídce zvolit, že chcete rezervaci „Flex Light“. Tuto doplňkovou službu dnes získáte k rezervaci zdarma (je třeba ji ale explicitně vybrat) a díky ní budete mít možnost letenky bezplatně změnit (vždy se platí pouze případný rozdíl v ceně), a to až do 40 minut před plánovaným odletem.

PS: Jen pro porovnání dodáváme, že dosavadní hegemon na těchto trasách z Prahy, tuzemská společnost Smartwings, prodává  srovnatelné letenky na tyto Kanárské ostrovy za ceny pohybující se kolem 10 tisíc Kč.

Podmínky pro cestování

Odhadovat podmínky pro cestování, které budou platit na začátku příštího roku, je trochu obtížné. Přísnější než letos už ovšem, doufejme, nebudou. 

Aktuálně je pro cestovatele z České republiky cesta na Kanárské ostrovy zcela volná a bezproblémová. Jediné, co před cestou musíte udělat, je vyplnit tento zdravotnický formulář. Více informací na naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Madridu.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Kanárské ostrovy jsou zařazeny do oranžové kategorie, což znamená „pouze“ AG test před cestou zpět do ČR. Ten můžete podstoupit v některé z těchto laboratoří na Kanárských ostrovech. Pokud jste ale již naočkováni (od první dávky uplynulo alespoň 22 dní) nebo jste nemoc COVID-19 prodělali v posledních 180 dnech, není třeba žádných testů.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: nejlevněji přes stránky aerolinky nebo snadno přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: příručák á 55 × 40 × 23 cm (max. 8 kg)
 • Dostupnost: leden 2022
 • Termíny:
  • Fuerteventura
   • 9. – 16. 1. za 2 788 Kč
   • 16. – 23. 1. za 2 788 Kč
   • 23. – 30. 1. za 2 788 Kč
  • Tenerife
   • 8. – 15. 1. za 2 788 Kč
   • 15. – 22. 1. za 3 038 Kč
   • 22. – 29. 1. za 3 288 Kč

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na Kanárských ostrovech se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná).  S případnou rezervací bydla nemusíte nikam spěchat, neb do termínu vaší cesty zbývá ještě spoustu času. Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy na Tenerife za 2 788 Kč

Přímé lety z Prahy na Kanárské ostrovy: Fuerteventura i Tenerife


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)