Přímé lety z Prahy do Turecka: dubnová Antalye
6.3.2024

Přímé lety z Prahy do Turecka: dubnová Antalye

1 772

O této nabídce

Pěkné letenky do turecké Antalye aktuálně pořídíte v nabídce nízkonákladové aerolinky Sun Express. Zpáteční letenky na přímých letech z Prahy (PRG) do tureckého letoviska Antalya (AYT) ležícího na břehu Středozemního moře ulovíte v rezervačním systému dopravce za 1 772 Kč. K dispozici jsou různě dlouhé termíny během dubna. Termínově nejatraktivněji vyjde výlet na prodloužený víkend od 19. do 22. dubna (pátek – pondělí).

Nejnižší tarif „Sun Light“ zahrnuje pouze přepravu malého příručního zavazadla (á la Ryanair). Odbavené zavazadlo je obsaženo ve vyšším tarifu „Sun Eco“,  v němž zpáteční letenky vyjdou pouze o trochu dráže (cca 20–30 €/směr). V obou případech nezapomeňte před cestou provést check-in v předstihu (online formou), neboť odbavení na letištní přepážce je extra zpoplatněno.

Veškeré informace o letišti v Antalya (AYT), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

 • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač nebo snadno přes stránky společnosti Sun Express
 • Zavazadla:
  • tarif „Sun Light“: 1 ks malého příručáku (max. 40 × 30 × 20 cm & 4 kg)
  • tarif „Sun Eco“: 1 ks odbaveného á 20 kg + velký příručák (max. 55 × 40 × 23 cm)
 • Dostupnost: duben 2024
 • Příkladové termíny „nalehko“:
 • Všechny termíny – tarif s odbaveným zavazadlem za 3 622 Kč : dostupné >> v našem kalendáři

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Turecka

Cestování do Turecka je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Turecku“.

Náhled letenky z Prahy do Antalye za 1 772 Kč

Přímé lety z Prahy do Turecka: dubnová Antalye


Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr Turecko)

Let zpátky

Praha - Letiště Václava Havla - Antalya - Praha - Letiště Václava Havla
 • Dospělý
 • Mládežník (12 - 24 let)
 • Dítě (2 - 11 let)
 • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Antalya (AYT)

Letiště Praha (PRG)

SunExpress

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)