Přímé lety z Prahy do Porta na prosincové prodloužené víkendy
10.10.2022

Přímé lety z Prahy do Porta na prosincové prodloužené víkendy

1 297

O této nabídce

Britská nízkonákladová aerolinka easyJet přidává další lety na mladé lince z Prahy do Porta! Nově se mezi oběma městy bude létat také během letošního prosince. Cestovatelé se mohou těšit na dvě týdenní rotace (úterý a sobota), což přímo nahrává k plánování prodlouženého víkendu na břehu Atlantského oceánu ve sladkém opojení portského vína. Zpáteční letenky z Prahy do Porta ulovíte v rezervačním systému dopravce za ceny začínající na 1 297 Kč (např. termín mezi vánočními svátky). Nad nákupem letenek neváhejte dlouho – zkušenost z přecházejících vln, během nichž byly přidávány levné letenky do Porta do systému dopravce, hovoří jasně. Kdo dřív bookuje, letí levněji.

Podmínky pro cestování

Cesta do Portugalska

Cestování do pevninského Portugalska je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce easyJet
 • Zavazadla: příruční s rozměry 45 × 36 × 20 cm
 • Dostupnost: prosinec 2022
 • Příkladové termíny:
  • 3. – 6. 12. za 1 477 Kč
  • 10. – 13. 12. za 1 689 Kč
  • 17. – 20. 12. za 1 597 Kč
  • 20. – 27. 12. za 1 627 Kč
  • 27. – 31. 12. za 1 297 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na prodloužený víkend do Porta

Navštívit Porto a neochutnat místní, pomalým šlapáním vyráběné portské víno na střešní terase baru Porto Cruz je hříšné, jako navštívit Porto a neprojít se po ocelovém mostě Ludvíka I., navrženém jedním z Eiffelových žáků. Navštívit Porto, nevyškrábat se na Torre dos Clérigos  nejvyšší kostelní věž Portugalska a z výšky 76 metrů se nerozhlédnout po kraji. Hříšné jako navštívit Porto a nevyjet si lodí po řece Douro do vinařských vesnic Regua či Pinhao. Stejně hříšné, jako nedotknout se jedné ze 20 tisíc modrých kachlí v Sao Bento – nejkrásnějším vlakovém nádraží, které jste kdy viděli! Navštivte Porto, dbejte na slušné vychování a NEHŘEŠTE!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Porta za 1 297 Kč

Přímé lety z Prahy do Porta na prosincové prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)