Přímé lety z Prahy do New Yorku na konci léta
27.1.2020

Přímé lety z Prahy do New Yorku na konci léta

10 861

O této nabídce

Přímé letenky do New Yorku za sympatické ceny nemusí být jen doménou okolních letišť, nýbrž i Prahy. Jedním z takových spojení je i linka Praha – New York v provozovaná leteckou společností United Airlines. Zpáteční letenky do ikonického New Yorku nyní seženeme na zářijové termíny za 10 861 Kč – třeba ten od 2. do 9. září. O něco dražší termíny pak na cestovatele čekají během června. Jak již bylo naznačeno, hlavní devízou této nabídky jsou rychlé přímé lety! Základní tarif pak tradičně obsahuje jen příruční zavazadlo.

Splnit si svůj americký sen? Kde jinde než v New Yorku! Snad nejslavnějším městě na světě. Hlava se vám zatočí z džungle mrakodrapů drápajících se do mraků, srdce rozbuší s rozsvěcujícími se neony různých barev, a rázem jste připoutáni navždy. Projděte se po majestátním Brooklynském mostě, zajděte shopovat na pátou avenue, stůjte v úžasu před hrdou tváří Svobody. Pohlédněte na prosklené panorama ze světoznámé Empire State Building, nebo raději koukněte i na ní, a to z výšky 381 metrů úchvatné One World Observatory. Nasajte ten opravdový newyorský vibe při jízdě metrem, dostane vás rychle kamkoliv. Možnosti jsou nekonečné!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční zavazadlo (56 x 35 x 22 cm) + osobní věc (43 x 25 x 22 cm)
  • Dostupnost: září 2020
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

Na základě vlastní zkušenosti vám v New Yorku rádi doporučíme tento pohodový Howard Johnson v Queensu za 2 030 Kč/os./noc včetně snídaně v ceně. Na ni se můžete těšit i při výběru tohoto tříhvězdového hotelu La Quinta v Union City za 1 882 Kč/os./noc. Další možnosti bydla hledejte tradičně na Bookingu, Hotels a AirBnB.

Víza

Před svou první cestou do Spojených států amerických si nezapomeňte vyřídit elektronickou registraci ESTA. Hravě to zvládnete z pohodlí domácího gauče i díky našemu návodu. 

Náhled letenky z Prahy do New Yorku za 10 861 Kč

Přímé lety z Prahy do New Yorku na konci léta

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

United Airlines

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)