Přímé lety z Prahy do Athén nejen na prodloužené víkendy
4.10.2021

Přímé lety z Prahy do Athén nejen na prodloužené víkendy

1 768

O této nabídce

Otevření nové báze aerolinky Eurowings na pražském Letišti Václava Havla se nezadržitelně blíží. Jednou z nových linek bude také přímé spojené z Prahy do Athén. A právě na levné letenky do řecké metropole bychom vás rádi upozornili. Zpáteční letenky z Prahy do Athén nyní v rezervačním systému dopravce ulovíte za hezkou cenu  1 768 Kč. A to třeba na dva prodloužené víkendy v první polovině listopadu (s odletem v sobotu ráno a návratem v úterý odpoledne). Právě na počátku platnosti zimního letového řádu bude totiž linka obsluhována 2× týdně (úterý a sobota). Později dopravce plánuje přejít na jedinou týdenní rotaci v sobotu.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

V případě cesty do Řecko musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář (nejpozději den před odletem) a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní AG test ne starší 48 hodin;
  • negativní PCR test (provedený výtěrem z nosohltanu nebo krku) ne starší 72 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v období 30 – 180 dnů před vstupem do země).

Výjimku mají děti mladší 12 let. Více informací o cestách do Řecka naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Athénách.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Řecko je zařazeno do červené kategorie. Pokud disponujete dokladem o absolvovaném očkování (min. 2 týdny po dokončení schématu) nebo doklad o prodělané nemoci, postačí vám příjezdový formulář. Jestliže tyto doklady nemáte, museli byste za současné situace (mění se ale každým týdnem) po návratu do 5denní izolace…

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Athén za 1 768 Kč

Přímé lety z Prahy do Athén nejen na prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)