Přímé lety z Prahy do Abú Dhabí – LM letenky od CK Fischer
29.3.2024

Přímé lety z Prahy do Abú Dhabí – LM letenky od CK Fischer

4 990

O této nabídce

Cestovní kancelář Fischer přichází s dalším lákavým výprodejem volných letenek na svém charterovém letu z Prahy (PRG) do Abú Dhabí (AUH). Zpáteční letenky s odletem ve čtvrtek 4. dubna pořídíte za skvělou cenu 4 990 Kč! Návrat do Prahy připadá o týden později. Všechny letenky od cestovní kanceláře navíc zahrnují také bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla!

Během vašeho pobytu ve Spojených arabských emirátech v tomto termínu zažijete také oslavy konce postního měsíce Ramadán. Tzv. Eid al-Fitr neboli ukončení půstu letos připadá na 10. dubna. Cestování v závěru postního měsíce ale nemusíte výrazněji obávat. V kosmopolitním Abú Dhabí i sousední Dubaji se s výjimkami pro turisty počítá…

  • Rezervujte: přímo přes STRÁNKY CESTOVNÍ KANCELÁŘE
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla á 23 kg + příručák
  • Letový řád:
    • 4. 4. Praha – Abú Dhabí -> 11:20 – 19:20
    • 11. 4. Abú Dhabí – Praha -> 20:10 – 00:55 (+1)

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Zaleťsi do Abú Dhabí

Abú Dhabí, největší a nejbohatší ze Spojených arabských emirátů, se pyšní mnoha světovými NEJ. Zdánlivě nekonečná poušť Rub al-Chalí je jednou z největších pouští světa, dechberoucí mešita šejka Zayeda bin Sultan Al Nahyana v sobě kromě zlatých detailů a bílých mramorových stěn skrývá také největší koberec, který byl kdy vyroben. Supermoderní Ferrari World je pak největším krytým zábavním parkem světa, a projet se v něm můžete na světově nejrychlejší horské dráze. Abú Dhabí je okázalé, impozantní, hýřící leskem a třpytem, ale jsou to naopak ty nehmatatelné a každodenní věci, které si budete pamatovat nejvíce – ruch na tradičních tržištích, hlasité svolávání z minaretů, vůně šafránu a kardamonu, chuť čerstvě ulovených ryb a konverzace s místními nad šálkem sladkého arabského čaje. Tak už na nic nečekejte a ztraťte se v písečných dunách, odrazech prosklených mrakodrapů a závějích poloprůhledných hedvábných šátků…

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Abú Dhabí za 4 990 Kč

Přímé lety z Prahy do Abú Dhabí – LM letenky od CK Fischer


Bude se hodit

Letiště Abú Dhabí (AUH)

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)