Přímé lety na Maledivy: z Vídně během podzimu s Austrian Airlines
29.9.2023

Přímé lety na Maledivy: z Vídně během podzimu s Austrian Airlines

16 030

O této nabídce

Nejrychlejší možné spojení ze střední Evropy na Maledivy nabízí aerolinka Austrian Airlines. Zpáteční letenky na přímých letech z Vídně (VIE) do Malé (MLE) v jejím rezervačním systému aktuálně ulovíte za velmi zajímavé ceny od 16 030 Kč. Základní tarif „Economy Light“ zahrnuje přepravu klasického příručního zavazadla. Pokud byste potřebovali cestovat se zavazadlem odbaveným, kupte si letenky ve vyšším tarifu „Economy Classic“ za 18 tisíc Kč. Přehled všech dostupných termínů od konce října do začátku prosince naleznete v našem kalendáři níže.

Maledivy, Maledivy, Maledivy

Malé divy mají Male – nejmenší hlavní město světa. Tím však výčet MALÉho končí! Zážitky, které si odsud odvezete, budou obrovské! Žádný strach o peněženku, ostrovy projedete i s batohem! Cenově nejpříznivější je Dhiffushi, součást atolu Kaafu, kde jsou pláže stejně úchvatné jako na místech dražších. Skvělé jídlo za příjemný peníz ochutnáte na Guraidhoo, kde jsou tři restaurace a těžko říct, ve které chutnají rybí speciality lépe! Kam za faunou? Na Fuvahmulah! Ten milují všichni ptáci z okolí a pod hladinou se tu prohání tolik druhů ryb, jako nikde jinde na Maledivách. A nikam nepospíchejte, poMALÉ tempo se k MALEDIVÁM hodí mnohem víc!

Přímé lety na Maledivy

 • Rezervujte: přímo na stránkách aerolinky Austrian nebo snadno přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: příruční zavazadlo (max. 8 kg)
 • Dostupnost: říjen – prosinec 2023
 • Příkladové termíny:
  • 28. 10. – 7. 11.
  • 28. 10. – 9. 11.
  • 6. – 14. 11.
  • 6. – 16. 11.
  • 13. – 23. 11.
  • 20. – 28. 11.
  • 27. 11. – 7. 12.
  • letenky s odbaveným zavazadlem za 18 638 Kč najdete v našem kalendáři

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Maledivy

Cestování na Maledivy je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, jedinou podmínkou zůstalo vyplnění příjezdového formuláře. Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Maledivách“.

Náhled letenky z Vídně do Malé za 16 030 Kč

Přímé lety na Maledivy: z Vídně během podzimu s Austrian Airlines


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Austrian Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)