Přímé lety do Mongolska: z Frankfurtu do Ulánbátaru během jara i léta
19.2.2024

Přímé lety do Mongolska: z Frankfurtu do Ulánbátaru během jara i léta

14 413

O této nabídce

Zajímavou možnost k cestě do Mongolska nabízí tamější letecká společnost MIAT Airlines, která pravidelně operuje přímé lety z Frankfurtu (FRA) do Ulánbátaru (UBN). A přesně na této lince pořídíte zpáteční letenky na mnoho jarních i vybrané letní termíny za 14 413 Kč. Hlavní devízou této nabídky je jistě rychlá cesta bez přestupů a odbavené zavazadla v základní ceně tarifu. Termíny jsou dostupné od dubna do června a poté v závěru léta během září. Přehledně shrnuté je jako vždy najdete v našem kalendáři níže.

Do Frankfurtu se nejlépe dostanete vlastním automobilem. Případně lze využít autobusového spojení od Flixbusu nebo vlakového spojení (přímo na letiště). V obou případech vyjde doprava jedním směrem na cca 1 100 Kč.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Mongolska

Cestování do Mongolska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Od ledna 2023 jsou také čeští občané zproštěni povinnosti žádat o turistické vízum. Pro krátkodobé pobyty do 30 dnů byla tato povinnost zrušena! Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Mongolsku“.

Náhled letenky z Frankfurtu do Ulánbátaru za 14 413 Kč

Přímé lety do Mongolska: z Frankfurtu do Ulánbátaru během jara i léta


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

MIAT Mongolian Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)