Přímé lety do mexického Cancúnu: z Frankfurtu během ledna
5.1.2024

Přímé lety do mexického Cancúnu: z Frankfurtu během ledna

11 099

O této nabídce

Levnější letenky do Mexika v lednových termínech už neseženete! V nabídce německé letecké společnosti Condor ulovíte zpáteční letenky z Frankfurtu (FRA) do Cancúnu (CUN) za skvělé ceny od 11 099 Kč. Bonusem, který může kompenzovat i odlet až z Hesenska, je navíc skutečnost, že se jedná o přímé lety! Základní tarif „Economy Light“ zahrnuje přepravu příručního zavazadla, občerstvení na palubě (teplé jídlo + nealkoholické nápoje). Cestovatelé s letenkami v tomto tarifu se musí odbavit online cestou (check-in až na letištní přepážce je totiž zpoplatněn částkou 25 €).

Do Frankfurtu se nejlépe dostanete vlastním automobilem. Případně lze využít autobusového spojení od Flixbusu nebo vlakového spojení (přímo na letiště). V obou případech vyjde doprava jedním směrem na cca 1 100 Kč.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Mexika

Za účelem cesty do Mexika není nutná žádná speciální byrokracie. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Mexiku“.

Náhled letenky z Frankfurtu do Cancúnu za 11 099 Kč

Přímé lety do mexického Cancúnu: z Frankfurtu během ledna


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Condor

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)