Předvánoční Jordánsko z Prahy
25.10.2021

Předvánoční Jordánsko z Prahy

907

O této nabídce

Zaleťte si před Vánocemi poznat na týden Jordánsko, s nízkonákladovým Ryanairem se tam dostanete na přelomu listopadu a prosince okolo tisícovky. Jordánsko je jinak parádní volbou jak pro zkušené cestovatele tak pro méně zdatné výletníky. A kdy tam tedy vyrazit? Nejlépe s odletem 7. prosince s návratem 14. prosince. S koupí bychom moc neváhali, letenek je tam za tuhle cenu pár.

Přečtěte si také našeho průvodce po Jordánsku, který vám poskytne všechny důležité informace před cestou a naleznete v něm i tipy, co v Jordánsku vidět.

Podmínky pro cestování

Pro cestu do Jordánska doporučujeme disponovat dokončeným očkováním (min. 2 týdny po druhé dávce). Dále je třeba přede cestou doložit negativní PCR test (ne starší 72 hodin) a vyplněný příjezdový formulář, mít uzavřené cestovní pojištění s krytím pro případ nákazy nemocí COVID-19 a mít nainstalovanou trasovací aplikaci „AMAN“. Doklad o absolvovaném očkování nahrajete do registrace na této stránce, která vám vygeneruje příslušný QR kód. Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Ammánu.

Pokud nejste plně očkováni, je třeba splnit další náležitosti – registraci na tomto webu, kde také zaplatíte „popříletový PCR test“ (ten podstoupíte po příletu na letiště v Ammánu a jeho cena je cca 850 Kč).

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“.

Jordánsko patří v tuto chvíli mezi zelené země, pro očkované stačí příjezdový formulář, pro neočkované ještě do 5 dnů po návratu antigenní test.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač nebo přímo přes stránky společnosti Ryanair
  • Zavazadla: příruční zavazadlo o rozměru 40 x 25 x 20 cm v ceně
  • Dostupnost: listopad a prosinec 2021
  • Termíny:

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vízum

Vízum do Jordánska doporučujeme řešit v rámci tzv. Jordanpassu, který vám kromě bezproblémového vstupu do země přinese i možnost vstupů do nejpopulárnější památky v podobě skalního města Petra zapsaného na seznamu UNESCO a dalších více než 40 zajímavých míst. Jedinou podmínkou jeho validity je zůstat v zemi alespoň 3 noci, což však vzhledem k itineráři letů nebude problém. Případně lze vízum získat na počkání po příletu na letiště Královny Aliy v Ammánu za poplatek 40 JOD.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Ammánu za 907 Kč
Předvánoční Jordánsko z Prahy

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)