Prázdninové letenky z Vídně na Menorcu
11.7.2022

Prázdninové letenky z Vídně na Menorcu

1 168

O této nabídce

V rezervačním systému aerolinky Ryanair máte stále možnost ulovit levné letenky na Menorcu! Zpáteční letenky z Vídně na jeden z Baleárských ostrovů pořídíte od 1 168 Kč, což je na letošní léto naprosto skvělá cena! Levné letenky jsou dostupné především na úterních rotacích, a to prakticky po celý červenec i srpen. Kromě úterý dopravce tuto linku obsluhuje také ve čtvrtek a neděli.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska (vč. Baleárských ostrovů) je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání krás ostrova Menorca bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během letošního léta je potřeba počítat s vyššími cenami pronájmu prakticky všude v Evropě. V případě Menorcy ale ulovíte auťáky za stále solidní ceny – půjčení malého vozu v příkladovém termínu vás vyjde na cca pětistovku / den (doporučujeme káru bookovat v návaznosti na vystavené letenky).

Náhled letenky z Vídně na Menorcu za 1 168 Kč

Prázdninové letenky z Vídně na Menorcu


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)