Prázdninové letenky z Prahy do Athén
9.7.2024

Prázdninové letenky z Prahy do Athén

2 518

O této nabídce

Levné letenky do řeckých Athén ulovíš v nabídce letecké společnosti Eurowings. Zpáteční letenky z Prahy (PRG) do řecké metropole (ATH) za 2 518 Kč, a to např. v termínu od 1. do 8. srpna. Na mnoho dalších letních termínů během července a srpna pak ulovíš letenky v rozmezí od 2,5 do 4 tisíc Kč. Linka je dopravcem operována 3× týdně (úterý, čtvrtek a neděle), díky čemuž si můžeš vybrat jestli poletíš na pár dnů do Athén nebo v Řecku strávíš delší dobu a vypravíš se také na některý z nedalekých ostrovů v Egejském moři.

Veškeré informace o letišti Athénách (ATH), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, nalezneš v našem novém průvodci.

Letenky z Prahy do Athén

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Athén za 2 518 Kč

Prázdninové letenky z Prahy do Athén


Bude se hodit

Letiště Athény (ATH)

Letiště Praha (PRG)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)