Prázdninové letenky z Brna k Lago di Garda – do Bergama
10.7.2023

Prázdninové letenky z Brna k Lago di Garda – do Bergama

986

O této nabídce

Staronová linka Ryanairu z Brna (BRQ) do Bergama (BGY), na níž byl během letošní letní sezony obnoven pravidelný provoz, slibuje rychlou a levnou dopravu do severní Itálie. Zpáteční letenky z Brna do Bergama ulovíte v rezervačním systému aerolinky od 986 Kč. Létá se 2× týdně (pondělí a pátek) ve večerních hodinách, tudíž lze k jezeru Garda vyrazit klidně jen na prodloužený víkend. Levné letenky jsou dostupné prakticky po celé léto od července až do závěru září (spojení bude k dispozici i posléze po čas října). Všechny dostupné termíny naleznete přehledně sesumírované v našem kalendáři.

Jak z Bergama k jezeru Garda?

Přímo z letiště jezdí k jezeru Garda (do obce Peschieta del Garda nebo zábavnému parku Gardaland) autobusy společnosti Flixbus. Z města Bergamo lze potom využít vlakovou dopravou (cesta trvá cca 90 minut a zahrnuje jeden přestup) – jízdenky koupíte na webu italských drah.

Do severní Itálie, na Gardu

Mezi skalnatými kopci a středověkými městečky na severu Itálie, pod stíny palem a olivovníků, je rozlité průzračné jezero Lago di Garda. Mezitím co na přilehlých stráních dozrává víno a šťavnaté citrusy, tahle úchvatná lokalita nabízí svým návštěvníkům na co si jen vzpomenou. Voda vábí ke koupání i windsurfingu a táhlé pláže k odpočinku, hory volají turisty a horolezce. Nesmírně nádherná zvlněná krajina je mekkou cyklistů a nebem létají paraglidisti. To vše jak kdyby kropené rozkošnými rybářskými vesničkami, přehlídkou hradů a dávných zřícenin, románskými městy s malebnými uličkami a vynikajícím italským jídlem.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Náhled letenky z Brna do Bergama za 986 Kč

Prázdninové letenky z Brna k Lago di Garda – do Bergama


Bude se hodit

Letiště Brno (BRQ)

Letiště Milán Bergamo (BGY)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)