Prázdninové letenky na řecký ostrov Skiathos z Vídně
30.6.2022

Prázdninové letenky na řecký ostrov Skiathos z Vídně

1 534

O této nabídce

Lákavé ceny nabízí na letenkách k moři do Řecka nízkonákladová aerolinka Ryanair. Zaleťte si o letních prázdninách na řecký ostrov Skiathos ležící ve vodách Egejského moře. Zpáteční letenky z Vídně na Skiathos ulovíte v rezervačním systému dopravce za ceny začínající na 1 534 Kč. Nejlevnější na vás čekají v termínu od 13. do 20. července a ceny dalších během července a srpna (viz naše příkladové termíny níže) oscilují kolem hranice 2 tisíc Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Od začátku května je cestování do Řecka „jako dřív“ = bez jakékoliv „COVID byrokracie“ (žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře). Od června je navíc také zrušena povinnost nosit roušky na veřejnosti.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně na Skiathos za 1 534 Kč

Prázdninové letenky na řecký ostrov Skiathos z Vídně

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)