Prázdninové letenky na Ibizu z Norimberku
18.6.2022

Prázdninové letenky na Ibizu z Norimberku

1 186

O této nabídce

Levných letenek v termínech během letních prázdnin začíná být akutní nedostatek, čímž samozřejmě roste atraktivita každé možnosti, jak si zaletět k moři za mrzké ceny. Aktuálně v rezervačním systému aerolinky Ryanairu ulovíte zpáteční letenky z Norimberku na Ibizu od 1 186 Kč. Létá se jednou týdně (každé úterý) a za hodně pěkné ceny pohybující se v rozmezí od 1 do 2 tisíc Kč pořídíte letenky na jeden z Baleárských ostrovů na většinu červencových termínů.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska (vč. Baleárských ostrovů) je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Hurá na Ibizu

Hodláte-li letos protančit troje žabky, od rána do večera se cpát paellou, hodiny proflákat na nejkrásnějších plážích zašitých v úchvatných zátokách jako je Cala Comte nebo ta u městečka Cala Tarida, jógovat mezi pískovcovými útesy na Cala d´Hort, vychutnat si kouzlo historie v hlavním městě či hledět do budoucnosti v moderním San Antoniu při procházce rušnou, obchody a místními umělci obklopenou promenádou, nebo se procházet podloubím akvaduktu Pont Vell, jediné římské památky, co to na ostrově ustála, pak budete muset vyrazit na Ibizu. Ostrov, který vás nebude svou pohodou, zábavou a nezapomenutelnými zážitky šetřit ve dne ani v noci!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem při poznávání Ibizy bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během letošního léta je potřeba počítat s vyššími cenami pronájmu prakticky všude v Evropě. V případě Ibizy ale ulovíte auťáky za stále solidní ceny – půjčení malého vozu vás vyjde na lehce přes tisícovku / den (doporučujeme káru bookovat v návaznosti na vystavené letenky).

Náhled letenky z Norimberku na Ibizu za 1 186 Kč

Prázdninové letenky na Ibizu z Norimberku


Bude se hodit

Letiště Norimberk (NUE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)