Prázdninová Mallorca z Norimberku mj. přes státní svátky
13.6.2022

Prázdninová Mallorca z Norimberku mj. přes státní svátky

1 038

O této nabídce

Vyrazte slunečními paprsky a středomořskými plážemi na španělský ostrov Mallorca. V rezervačním systému aerolinky Ryanair aktuálně ulovíte zpáteční letenky z dobře dostupného (pro většinu obyvatel Čech) Norimberku do Palmy de Mallorca za 1 038 Kč! Nejlevnější letenky jsou k mání povětšinou na úterních a středečních rotacích během července.

Hodně lákavým tipem je potom termín od 2. do 6. července – tedy od soboty do středy, kdy k 5dennímu výletu budete potřebovat pouze jeden den dovolené a dosyta využijete oba červencové státní svátky. V tomto termínů pořídíte zpáteční letenky za 15 stovek.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska (vč. Baleárských ostrovů) je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Prázdninová Mallorca

Mallorca je španělskou perlou na mapě odpočinkových destinací. Zlaté písky pozvolně klesající do tyrkysových vod Středozemního moře a pláže stíněné listy palem vás na chvilku přenesou do tropického ráje. Aquaparky plné prudkých skluzavek a zakroucených tobogánů se postarají o zábavu dětí i dospělých a noční kluby vás rozhoupou v rytmech vášně. Vydejte se také za památkami anebo v Palmě sedněte do historického vláčku směr půvabné městečko Sóller, trasa vede přes nesčetně mostů a tunelů pohořím a výhledy jsou opravdu romantické.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání krás Mallorcy bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během letošního léta je potřeba počítat s vyššími cenami pronájmu prakticky všude v Evropě. V případě Mallorcy ale ulovíte auťáky za stále solidní ceny – u Centaura vás půjčení malého vozu vyjde na cca tisícovku denně (doporučujeme káru bookovat v návaznosti na vystavené letenky).

Náhled letenky z Norimberku na Mallorcu za 1 038 Kč

Prázdninová Mallorca z Norimberku mj. přes státní svátky


Bude se hodit

Letiště Norimberk (NUE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)