Prázdninová Madeira z Prahy
16.5.2022

Prázdninová Madeira z Prahy

3 922

O této nabídce

Levné letenky na Madeiru jsou tradičně doménou portugalského národního dopravce TAP Portugal. Na akční ceny kolem 4 tisíc Kč jsme v jeho podání již relativně zvyklí, tentokráte ale v rezervačním systému letecké společnosti v této cenové hladině ulovíte i letenky na prázdninové termíny. V nejexponovanějším cestovním období během roku je to celkem rarita, a proto pokud plánujete během letošního léta vyrazit na Madeiru, příliš neváhejte. Madeira je aktuálně dostupná z Prahy za parádní cenu 3 922 Kč, a to během června i července. Další levné letenky na vás případně čekají v podzimních termínech od října dále…

Podmínky pro cestování

Cesta na Madeiru

Madeira už zrušila všechny vstupní podmínky. Nicméně vzhledem k routingu přes pevninské Portugalsko bude nutné splnit také tamější podmínky. Ty aktuálně odkazují na povinnost předložit jeden z dokladů bezinfekčnosti: očkovací certifikát / doklad o prodělané nemoci / negativní test.

Kompletní informací o podmínkách cestování a opatření na Madeiře naleznete v našem průvodci „Koronavirus na Madeiře“ nebo na stránkách VisitMadeira.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky TAP Air Portugal
 • Zavazadla: 2 ks příručních zavazadel (55 × 40 × 20 cm & 8 kg + 40 × 30 × 15 cm & 2 kg)
 • Dostupnost: červen/červenec + říjen – prosinec 2022
 • Příkladové termíny:
  • 24. 6. – 1. 7. za 4 303 Kč
  • 7. – 14. 7. za 3 922 Kč
  • 13. – 20. 7. za 3 922 Kč
  • 20. – 28. 7. za 3 922 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze standardně na Madeiře označit za skvělý nápad. Nicméně letošní letní sezona bude trochu specifická, jelikož ceny pronájmu aut se šplhají do astronomických výšin (extrémní poptávka + snížené stavy vozových parků po pandemii) – s tím je třeba před nákupem samotných letenek počítat. Pro základní přehled se doporučujeme mrknout do naší autopůjčovny.

Náhled letenky z Prahy do Funchalu za 3 922 Kč

Prázdninová Madeira z Prahy


Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)