Poslední letošní letenky na Menorcu – z Vídně
4.10.2022

Poslední letošní letenky na Menorcu – z Vídně

735

O této nabídce

Již pouze necelý měsíc bude létat Ryanair z Vídně na Menorcu. Poslední říjnový víkend dojde ke změně letního letového řádu na zimní a během jeho platnosti se s letní sezonní linkou tradičně nepočítá. Využijte proto poslední možnost, jak si letos zaletět na tento Baleárský ostrov. V rezervačním systému dopravce ulovíte zpáteční letenky z Vídně na Menorcu za 735 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska (vč. Baleárských ostrovů) je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání krás ostrova Menorca bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Týdenní půjčení malého vozu v příkladovém termínu vás vyjde na cca 1 500 Kč.

Náhled letenky z Vídně na Menorcu za 735 Kč

Poslední letošní letenky na Menorcu – z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)