Portugalsko: Faro z Vídně
21.5.2020

Portugalsko: Faro z Vídně

544

O této nabídce

Máme tu další úlovek z rezervačního systému maďarské nízkonákladové aerolinky Wizz Air. Tentokráte se jedná letenky do Portugalska s cílem ve městě Faro ležícím na samotném jihu země. Do oblíbeného regionu Algarve si můžete zaletět z Vídně za parádní cenu 544 Kč. Ta je tradičně validní pouze pro členy Wizz Air Discount Clubu, ostatní si budou muset lehce připlatit. Vzhledem k množství atraktivních nabídek, kterými nás aerolinka v poslední době zásobuje, se však nad členstvím vyplatí přemýšlet již při prvním nákupu. Nejlevnější letenky na trase Vídeň – Faro jsou dostupné mimo hlavní sezonu (od listopadu 2020 do března 2021). Jedná se tedy o výlet vhodný především pro ty, kteří neholdují spalujícím teplům a celodennímu ležení na pláži. Region Algarve je ovšem nádherný po celý rok, a proto bychom neváhali…

Proč do města Faro a jeho okolí?

Zlatavé břehy omývané drsnými vodami Atlantiku vábí surfaře z celého světa, mezitím co žár tropů nenechá chladným žádného cestovatele. Vydejte se pobřežní stezkou od poustevny Nossa Senhora da Rocha nad rozeklanými útesy okrových tónů až k oblíbené Praia da Marinha, nebo zakotvěte na jedné ze stovek tajných pláží. Sluncem políbené Faro má svůj Opuštěný ostrov (a na něm výbornou restauraci!) a Albufeira zase pulzuje nočním životem. Na možná až kýčovitý západ slunce koukejte z majáku “na konci světa” na mysu svatého Vincenta.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: nejlevněji listopad 2020 – březen 2021
 • Příkladové termíny:
  • 11. – 18. 8. za 2 450 Kč (bez WDC 2 988 Kč)
  • 13. – 20. 10. za 1 360 Kč (bez WDC 1 901 Kč)
  • 17. – 21. 11. za 544 Kč (bez WDC 1 086 Kč)
  • 21. – 28. 11. za 544 Kč (bez WDC 1 086 Kč)
  • 19. – 22. 12. za 544 Kč (bez WDC 1 086 Kč)
  • 29. 12. – 2. 1. za 816 Kč (bez WDC 1 358 Kč)

Ubytování

S rezervací ubytování v oblasti Algarve můžete ještě nějaký týden počkat a sledovat vývoj situace v cestovním ruchu. Případně si bookněte již nyní bydlo s možností bezplatného zrušení rezervace na Bookingu či Hotels.

Autopůjčovna

V jižním Portugalsku se vlastní kára bohatě vyplatí. Nabídku dostupných auťáků naleznete pěkně sesumírovanou v naší autopůjčovně. Prozatím však s rezervací samotnou můžete klidně počkat a sledovat vývoj situace.

Náhled letenky z Vídně do Fara za 544 Kč

Portugalsko: Faro z Vídně

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)