Portugalské Faro z Prahy od jara do podzimu
31.1.2023

Portugalské Faro z Prahy od jara do podzimu

3 689

O této nabídce

Portugalská aerolinka TAP Air Portugal nahrála do svého rezervačního systému levné letenky na trase do Algarve ležícího na samém jihu Pyrenejského poloostrova. Město Faro je aktuálně dostupné z Prahy za 3 689 Kč (zpáteční letenka) v mnoha termínech od jara do podzimu. Všechny dostupné termínové kombinace shrnujeme níže v našich kalendářích. Za pěknou cenu lze na jih Portugalska letět od dubna do června a potom od druhé poloviny srpna do října.

Routing vás vždy povede přes hlavní město Portugalska, Lisabon, kde vás čeká jeden přestup v obou směrech. V Lisabonu si také můžete naplánovat až několikadenní stopover. Základní tarif „Discount“ zahrnuje přepravu dvou kusů příručních zavazadel.

Podmínky pro cestování

Cesta do Portugalska

Cestování do pevninského Portugalska je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru na jih Portugalska

Zlatavé břehy omývané drsnými vodami Atlantiku vábí surfaře z celého světa, mezitím co žár tropů nenechá chladným žádného cestovatele. Vydejte se pobřežní stezkou od poustevny Nossa Senhora da Rocha nad rozeklanými útesy okrových tónů až k oblíbené Praia da Marinha, nebo zakotvěte na jedné ze stovek tajných pláží. Sluncem políbené Faro má svůj Opuštěný ostrov (a na něm výbornou restauraci!) a Albufeira zase pulzuje nočním životem. Na možná až kýčovitý západ slunce koukejte z majáku “na konci světa” na mysu svatého Vincenta.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Fara za 3 689 Kč

Portugalské Faro z Prahy od jara do podzimu


Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)