Portugalské Algarve: z Norimberku do Fara
18.10.2022

Portugalské Algarve: z Norimberku do Fara

1 106

O této nabídce

Za příjemnějším podnebím a Atlantským oceánem se můžete vydat na jih Portugalska do regionu Algarve. V rezervačním systému aerolinky Ryanairu aktuálně ulovíte zpáteční letenky z Norimberku do Fara za 1 106 Kč! Sympatické ceny jsou dostupné v termínech během druhé poloviny listopadu a začátku prosince. Atlantik už na koupačku spíše nebude, ale jeho vlny vás budou lákat k surfingu. A teploty vzduchu kolem 15° C? Takový konec podzimu si necháme líbit.

Podmínky pro cestování

Cesta do Portugalska

Cestování do pevninského Portugalska je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Podzimní výlet na jih Portugalska

Okuste pohodový jižanský život v jižním Portugalsku. Se zimními měsíci poklesne teplota a kštici vám rozčepýří chladný vánek. Život ve městě i na venkově se zpomalí, davy odejdou a zůstanete jen vy, krásná pobřežní scenérie a vůně výborného jídla. Procházejte se krajinou, vysedávejte na terásce se sklenkou červeného vína. Zahrajte si s přáteli golf a jeďte poznávat starobylé vesničky ve vnitrozemí. Zapomeňte na čas a počkejte až do jara, kdy se vzduch rozvoní sladkým parfémem mandlovníků, nádherně doplňujícím chuť žloutkového pastel de nata.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Norimberku do Fara za 1 106 Kč

Portugalské Algarve: z Norimberku do Fara


Bude se hodit

Letiště Norimberk (NUE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)