Podzimní letenky z Brna do Londýna
26.9.2022

Podzimní letenky z Brna do Londýna

738

O této nabídce

Zaleťte si nasát britskou atmosféru do Londýna a spojte poznávání města s nejlepšími nákupy v Evropě. Svůj den začněte tradiční Full English breakfast a můžete vyrazit za dobrodružstvím. Svezte se metrem, které je vůbec nejstarší na světě, a navštivte čtvrť Covent Garden, kde natrefíte na spoustu pouličních umělců. Procházkou mezi místními mrakodrapy v ulicích City si uvědomíte velikost opravdového prostoru. Do britské metropole se dostanete na několik podzimních termínů pod 1000 Kč za zpáteční letenku s Ryanairem s odletem z Brna. A kdy? Třeba s odletem 21. listopadu s návratem 24. listopadu Rezervuj >>

Podmínky pro cestování

Cesta do Londýna

Při cestě do Anglie již není třeba předkládat žádné formuláře, žádné testy ani žádné certifikáty. Nezapomeňte ale na cestovní pas!

Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Velké Británii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování v Anglii

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Brna do Londýna za 738 Kč
Podzimní letenky z Brna do Londýna

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)