Podzimní letenky na Jamajku: z Berlína do Montego Bay
14.8.2023

Podzimní letenky na Jamajku: z Berlína do Montego Bay

14 266

O této nabídce

Levných letenek na Jamajku je tradičně poskromnu. Nabídku během podzimní termínů mírně okoření aerolinka Edelweiss (dcera Swiss International Air Lines), která začne provozovat přímé spojení Curychu (ZRH) s Puerto Plata (POP) v Dominikánské republice a také jamajským Montego Bay (MBJ) – trojúhelníková rotace. Když k této nové lince přilepíme přískoky z Berlína, máme rázem pěknou kombinaci (samozřejmě s garantovanými přestupy) zpátečních letenek z německé metropole na Jamajku za sympatickou cenu 14 266 Kč.

Mezi Curychem a cílovou destinací se bude létat každé úterý. Levné letenky proto lovte na týdenní či dvoutýdenní pobyty (primárně během října). Přískoky z Berlína (BER) do Curychu (ZRH) zajistí Swiss Internation Air Lines. Základní tarif „Economy Light“ zahrnuje přepravu standardního příručního zavazadla. Pokud byste potřebovali cestovat s odbaveným, kupte letenky ve vyšším tarifu „Economy Basic“ s příplatkem á 35 € / směr.

Hurá na Jamajku

Jamajské břehy omývá Karibské moře a jedná se o třetí největší ostrov spadající do souostroví známého jako Velké Antily. Vzhledem ke koloniální minulosti se zde mluví jinak než na okolních ostrovech a to anglicky. Ostrov již bude patrně navždy spojen se jménem Boba Marleyho, všudypřítomné hrající reggae muziky a kultu rastafariánství, jehož vyznavače poznáte podle tradičně zacuchaných vlasů do dredů. Jamajka v sobě kombinuje ideální destinaci pro cestovatele, kteří během dovolené rádi spojí odpočinek s poznáním krás přírody. Nejvyhlášenější letovisko, kde se téměř každý večer konají párty je Negril na západním pobřeží. O něco klidnější a více atmosférické místo se jmenuje Treasure beach a nachází se jihu. Za dobrodružstvím a pořádnou džunglí se nemusíte vydávat daleko. Centrální oblast zvaná Cockpit Country Vám umožní absolvovat i zajímavé treky zarostlým pralesem, nezapomeňte však na šikovného průvodce. Málokdo taktéž tuší, že jen pár kilometrů za Kingstonem se začínají do výšin šplhat Blue Mountains, přičemž nejvyšší peak přesahuje 2 000 m. Právě v hlavním městě byste určitě neměli vynechat ani roztančenou pouliční párty za zvuku ohromných soundsystemů.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Jamajku

Cestování na Jamajku je už zcela bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Jamajce“.

Náhled letenky z Berlína do Montego Bay za 14 266 Kč

Podzimní letenky na Jamajku: z Berlína do Montego Bay


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Curych (ZRH)

Swiss International Air Lines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)