Podzimní Benátky z Prahy i přes víkendy a svátky
14.8.2020

Podzimní Benátky z Prahy i přes víkendy a svátky

778

O této nabídce

Přemýšlíte co dělat o dlouhých podzimních večerech? Což se takhle vydat poznat italské Benátky? Akční zpáteční letenky z Prahy s aerolinkou Ryanair pořídíte již za 778 Kč. V rezervačním systému aerolinky se nachází spousta dostupných termínů v říjnu i listopadu a to i během víkendů a státního svátku. V ceně letenek se nachází pouze malé příruční zavazadlo, což však na pár dní turistiky určitě postačí.

Proč navštívit Benátky?

Ach ty romantické Benátky! Poseté historickými paláci, protkané kanály a po třpytivé hladině jejich vod klouzají typické gondoly. Benátské kouzlo vás svádí už jen při pomyšlení na to město, ale jakmile tam poprvé vkročíte, stejně neuvěříte vlastním očím. Zapomeňte na cokoli co má kola, malebnými uličkami se procházejte pěšky nebo plujte na palubě gondoly či vaporetta. Navštivte náměstí svatého Marka, žasněte nad jeho bazilikou a slavnou věží Torre dell’Orologio. Vyjděte na téměř stometrovou Campanile a nechte se omámit výhledem nad taškami střech. Zvlášť působivý je v době, kdy slunce jde spát a město se celé rozzáří díky spoustě lamp.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přes web aerolinky Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměry 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: říjen – listopad 2020
 • Termíny:
  • 25. – 26. říjen (neděle – pondělí)
  • 28. – 30. říjen (státní svátek)
  • 2. – 6. listopad
  • 9. – 13. listopad
  • 16. – 20. listopad
  • 20. – 22. listopad – (pátek – neděle)
  • 29. – 30. listopad (neděle – pondělí)

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou se, nejen v Benátkách, můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna, neboť situace v cestovních ruchu je stále velmi proměnlivá. Touto službou disponuje například tento hotel Mezzo Pozzo za 956 Kč/os./noc i se snídaní.

Autopůjčovna

Pokud plánujete, kromě Benátek, prozkoumat také okolní přírodu, doporučujeme si zapůjčit vlasatní káru. Přehled těch nejlepších dostupných vozů najdete tradičně v naší autopůjčovně.

Náhled zpáteční víkendové letenky z Prahy do Benátek za 778 Kč

Podzimní Benátky z Prahy i přes víkendy a svátky


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)