Podzim v Turecku: Dalaman z Bratislavy
25.8.2023

Podzim v Turecku: Dalaman z Bratislavy

od 1 204

O této nabídce

Vydejte se za teplem během podzimních měsíců do Turecka! Aerolinka Ryanair nabízí  letenky do města Dalaman z Bratislavy. Cena letenek začíná na 1 204 Kč, a to v termínu od 11. do 18. listopadu. Další termíny jsou k mání od října do prosince letošního roku. Odpočiňte si na pobřeží Středozemního moře a dopřejte si pravý turecký kebab.

V ceně nejlevnějšího tarifu máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 374 Kč v jednom směru a odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde na příplatek začínající na 338 Kč za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Bratislava.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Turecka

Cesty do Turecka jsou zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Turecku“.

Náhled letenky z Bratislavy do Dalamanu za 1 204 Kč
Podzim v Turecku: Dalaman z Bratislavy

Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)