Pobaltí: z Bratislavy do Kaunasu od srpna do října
4.8.2023

Pobaltí: z Bratislavy do Kaunasu od srpna do října

od 716

O této nabídce

Vydej se na roadtrip do opomíjeného Pobaltí. Díky aerolince Ryanair ulovíš zpáteční letenky z Bratislavy do Kaunasu v Litvě. Cena letenek začíná na 716 Kč a termíny za skvělé ceny pořídíš od konce srpna až do října letošního roku. Prozkoumej druhé největší město Litvy například v termínu od 4. do 6. října.

Na palubu Ryanairu si můžete zdarma vzít jedno příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší příruční zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 145 Kč v jednom směru. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 290 Kč za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Bratislava.

Do opomíjeného Pobaltí

Nejen Litva, ale celé Pobaltí neprávem patří k opomíjeným koutům Evropy. Ale vždyť toho mají tolik co nabídnout! Křišťálová jezera obklopená temně zelenými lesy, procházejte se kolem nebo plujte na malé loďce, oddejte se té romantice. Králem všech jezer je Galvé s půvabnými ostrůvky a hradem Trakai tyčícím se k nebi na jednom z nich. Navštivte jeho historické interiéry, muzeum, prohlédněte si jej zvenku na šlapadle. Na břehu si poté kupte u některého ze stánků kibiny, místní pirohy, zapijte je výborným litevským pivem. Kochejte se barokní architekturou města Vilnius, spočítejte kříže na posvátné Hoře křížů, nechte se omámit mystickou atmosférou tohoto místa i celé země.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pokud se rozhodnete pro roadtrip po Pobaltí, nezapomeňte se mrknout do naší autopůjčovny. Perfektní auto dle vašich představ vás vyjde od 482 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Litvy

Cesty do Litvy jsou zcela bez omezení, stačí si akorát sbalit a vyrazit. Aktuální opatření najdete na naší stránce „Koronavirus v Litvě“.

Náhled letenky z Bratislavy do Kaunasu za 716 Kč
Pobaltí: z Bratislavy do Kaunasu od srpna do října

Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)