Nový Zéland: akční letenky z Budapešti do Aucklandu
1.7.2024

Nový Zéland: akční letenky z Budapešti do Aucklandu

17 997

O této nabídce

Pěkné letenky s cílem na druhé straně zeměkoule, na Novém Zélandu, pořídíš v nabídce letecké společnosti China Eastern Airlines. Zpáteční letenky z Budapešti (BUD) do Aucklandu (AKL) disponují cenovkou 17 997 Kč. Základní tarif „Economy Standard“ navíc obsahuje i možnost bezplatně přepravit hned dva kusy odbavených zavazadel (á 23 kg/ks). Cestou tě v rámci obou směrů čeká jeden delší přestup v čínské Šanghaji (PVG). Tranzitní víza získáš zdarma na letišti a můžeš si odskočit na krátkou prohlídku metropole ležící na pobřeží Východočínského moře. Termíny jsou k dispozici od srpna do října a přehledně vypsané je najdeš tradičně v našem kalendáři.

Letenky na Nový Zéland

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Budapešť.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Na Novém Zélandu si rozhodně půjč auťák, který se na tvojí cestě napříč ostrovy stane nezastupitelným parťákem. Přehled nabídek všech velký autopůjčoven nalezneš v našem srovnávači. 

Podmínky pro cestování

Cesta na Nový Zéland

Cestování na Nový Zéland není zatížena téměř žádnou byrokracií.Vystačíš si s elektronickou autorizací suplující turistická víza (viz náš návod).

Náhled letenky z Budapešti do Aucklandu za 17 997 Kč

Nový Zéland: akční letenky z Budapešti do Aucklandu


Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr Nový Zéland)

Let zpátky

Budapešť - Auckland - Budapešť
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

China Eastern Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)