Novinka: přímé lety z Krakova do turecké Ankary
11.8.2023

Novinka: přímé lety z Krakova do turecké Ankary

1 060

O této nabídce

Turecká nízkonákladová aerolinka Pegasus Airlines začala v první polovině července létat na zcela nové lince z polského Krakova (KRK) do tureckého hlavního města Ankary (ESB), o čemž jsme vás informovali již v našem magazínu Záletník (98). Aktuální promo akce dopravce, validní do dnešní půlnoci, potom přináší první zajímavější ceny letenek na této nové lince. Spojení by mohlo být atraktivní zejména pro cestovatel z Moravskoslezského kraje, kteří to do Krakova nemají daleko.

Zpáteční letenky z Krakova do Ankary dnes v rezervačním systému aerolinky ulovíte za výtečnou cenu 1 060 Kč! Akční ceny jsou dostupné po čas prvního kvartálu příštího kalendářního roku, tj. od ledna do března 2024. Aerolinka plánuje trasu (během platnosti zimního letového řádu) obsluhovat 2× týdně – v úterý a pátek. Vyrazit do Turecka proto můžete třeba na delší prodloužený víkend – nabízí se např. termín od 2. do 6. února.

Náš tip: Z Ankary se snadno dopravíte také do srdce turecké Kappadokie – měst Göreme či Nevsehir. Autobusy společnosti Kamil Koc (spadající pod Flixbus) vás tam dovezou již za tři hodiny.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Pegasus nebo snadno přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s limitem 8 kg
  • odbavené á 20 kg  dokoupíte v dražším tarifu „Essentials“ za 12 €/ks/směr
 • Dostupnost: leden – březen 2024
 • Příkladové termíny:
  • 2. – 6. 2.
  • 2. – 9. 2.
  • 23. – 27. 2.
  • 5. – 12. 3.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Turecka

Cesty do Turecka jsou již zcela bez omezení – nepotřebujete očkování, test ani vstupní formulář. Více informací naleznete na naší stránce „Koronavirus v Turecku“.

Náhled letenky z Krakova do Ankary za 1 060 Kč

Novinka: přímé lety z Krakova do turecké Ankary


Bude se hodit

Letiště Krakov (KRK)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)