Nové linky z Prahy na Maltu a Sardinii – přímé lety s Fly Universal Air
16.4.2024

Nové linky z Prahy na Maltu a Sardinii – přímé lety s Fly Universal Air

od 2 802

O této nabídce

Voilá! Hodně sympatickou novinku dnes českým cestovatelům servíruje maltská letecká společnost Fly Universal Air. Ta na začátku června spustí provoz nových linek z Prahy na Maltu a Sardinii! Konkrétně se můžeme těšit na zvýšení konkurence na linkách směřujících z Letiště Václava Havla (PRG) do Cagliari (CAG) ležícího na jihu Sardinie, a také na oblíbený ostrov Malta (MLA). Potěšitelné jsou i ceny letenek! V první vlně jejich prodeje totiž můžete ulovit zpáteční letenky z Prahy na Sardinii za skvělou cenu 2 802 Kč (viz příkladový termín od 2. do 13. června). Zpáteční letenky z Prahy na Maltu poté pořídíte za 3 342 Kč.

Další příjemné překvapení nabídne pohled na zavazadlovou politiku dopravce. Všechny tarify totiž obsahují bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla s max. hmotností 15 kg.

Letový řád

Inaugurační let Fly Universal Air do Prahy se uskuteční v neděli 2. června. Lety jsou v rezervačním systému vypsány až do konce letního letového řádu (tj. závěru října).  Nebude se jednat o klasické zpáteční routingy (viz informace z letového řádu níže). Na Sardinii a Maltu budou moci cestovatelé vyrazit buď na krátkou otočku (4 dny) nebo delší 10denní výlet.

Čtvrtek

 • VO303/VO306: Cagliari – Praha – Malta -> 18:30 – 21:15 & 21:45 – 01:30 (+1)

Neděle

 • VO305/VO304: Malta – Praha – Cagliari -> 13:50 – 17:30 & 18:15 – 21:10

Provoz spojení zajistí letadla typu De Havilland Canada DHC-8-400.

 • Rezervujte: přímo na stránkách aerolinky Fly Universal Air
 • Zavazadla: odbavené zavazadlo á 15 kg + příručák á 7 kg
 • Dostupnost: červen – říjen 2024
 • Příkladové termíny:
  • Malta
   • 6. – 9. 6. za 3 342 Kč
  • Sardinie – Cagliari
   • 2. – 13. 6. za 2 802 Kč
  • ceny jsou v daných hladinách dostupné téměř na všechny letní termíny

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Za účelem snadného prokoumání všech krás obou středomořských ostrovů se vám určitě bude hodit vlastní kára. Nenechte nic náhodě a zarezervujte si svůj vůz v návaznosti na nákup letenek v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Prahy do Cagliari za 2 802 Kč

Nové linky z Prahy na Maltu a Sardinii – přímé lety s Fly Universal Air


Bude se hodit

Letiště Cagliari (CAG)

Letiště Malta (MLA)

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)