Nová linka do Eilatu – z Krakova s Ryanairem
28.10.2022

Nová linka do Eilatu – z Krakova s Ryanairem

1 524

O této nabídce

Dalším dopravcem, který podlehnul vábení pobídek izraelské strany a vrátí se letos v zimě na letiště v izraelském Eilatu je Ryanair. Ten bude od poloviny prosince na jih Izraele létat ze čtyř evropských měst: Bruselu (Charleroi), Kaunasu v Litvě, Krakova a Paříže (Beauvais). Pro některé české cestovatele, zejména ty z Moravskoslezského kraje, je to skvělá zpráva! Zpáteční letenky z Krakova do Eilatu totiž v rezervačním systému aerolinky pořídíte za ceny od 1 524 Kč. Linka bude provozována od 18. prosince 2022 do 23. března 2023 a počítá se dvěma rotacemui týdně (čtvrtek a neděle).

Podmínky pro cestování

Cesta do Izraele

Od 9. října již není před cestou do Izraele potřeba vyplňovat ani příjezdový formulář, který byl poslední „COVIDovou byrokracií“. Cestovatelé by ale neměli zapomenout na sjednání cestovního pojištění. Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Izraeli“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru na jih Izraele

Perlou v poušti Izraele, oázou na Akabském pobřeží, spásným odpočinkem Židů na cestě za zemí zaslíbenou. Tím vším je Eilat, město, o němž je zmínka už ve Starém zákoně. Nachází se na samém jihu Izraele, blízko Egyptským hranicím, díky své poloze u Rudého moře je strategickým obchodním přístavem a zároveň vábítkem turistů. Vydejte se za blízkou exotikou a navštivte dechberoucí údolí Timna a ladné linie Červeného kaňonu, svlažte svá těla v tyrkysových vodách moře a nakoukněte i pod jeho hladinu.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Krakova do Eilatu za 1 524 Kč

Nová linka do Eilatu – z Krakova s Ryanairem


Bude se hodit

Letiště Krakov (KRK)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)