New York, Los Angeles i San Francisco z Vídně s odbaveným zavazadlem od 7 144 Kč
3.7.2019

New York, Los Angeles i San Francisco z Vídně s odbaveným zavazadlem

od 7 144

O této nabídce

V posledních dnech je to opět jedna velká nálož laciných letenek do USA. Již jsme vás informovali o přímých letenkách do Los Angeles za 8 405 Kč anebo o levných letenkách do New Yorku za 6 199 Kč. Tato akce společnosti Virgin Atlantic pak nenabídne úplně ty nejlacinější, ani ne zcela nejrychlejší lety (neb se přestupu v Londýně nevyhnete). Její pointa je ukryta v položce „zavazadla“, neboť tarif „Virginů“ obsahuje již zapsané zavazadlo, které je již při cestách přes Atlantik doslova výjimkou. Zpáteční letenky z Vídně i odbaveným zavazadlem pořídíte do New Yorku za 7 144 Kč, do Los Angeles za 7 344 Kč a do San Francisca taktéž za 7 344 Kč. Cestovatelům jsou k mání termíny od září 2019 do března 2020, přičemž termínové kombinace na počátku cestovního období vychází o několik stovek dráže než inzerované.

Je libo San Francisco?

Říká se, že San Francisco je nejhezčím městem v USA a něco na tom bude. Vždyť právě tady mají asi nejvíce fotografovaný a nejvíce červený most na světě – Golden Gate Bridge. Nejhezčí fotky nafotíte z pláží na severní straně mostu. Pak bychom neměli zapomenout na nejslavnější vězení světa, ze kterého prý nebylo úniku – Alcatraz. Město leží na kopcích, po kterých se krom častých Hollywoodských automobilových honiček, prohání i legendární tramvaje. Jinak při procházce po Lombard street si dejte pozor, je to asi nejzakroucenější ulička světa, tak ať se vám z ní nezamotá hlava. Na závěr něco pro gurmány. Na sever od města se rozkládají slavné vinice a přímo ve městě je zas čínská čtvrť, kde prý vaří výborné dobroty z čínské kuchyně. Nezapomeňte si teplé oblečení, v San Franciscu je překvapivě frišno.

Anebo třeba Los Angeles?

Splňte si své sny a dotkněte se hvězd! Už nikdy jim nebudete blíž než v Los Angeles! Je libo svézt se po slavné Mulholland Drive, odkud L.A. uvidíte jako na dlani? Z Griffithovy observatoře pozorovat v západu slunce lesknoucí se nápis Hollywood? Zanechat prachovou stopu na chodníku slávy hned vedle Sinatry nebo Tarantina? Vyfotit se Brucem Lee v čínské čtvrti? Utratit „nechutnou sumu peněz“ na Rodeo Drive? Vydat se Santa Monicou po pobřeží k Muscle Beach, kde se ráno protahuje Arnold Schwarzenegger? Nikdy nevyhasnou vaše vzpomínky na město andělů, ani v okamžiku, že tu nepotkáte jedinou z pozemských hvězd!

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

Ubytování

Samotné San Francisco není z pohledu nákladů na ubytování nikterak levnou destinací. Doporučili bychom vám booknout tento jednoduchý a oblíbený  Orange Village Hostel za 1 036 Kč/os./noc včetně snídaně v ceně anebo tento dvouhvězdový Union Square Plaza Hotel za 1 205 Kč/os./noc. Širokou nabídku dalších bydel nejen ve Friscu, ale i Los Angeles či New Yorku hledejte jako vždy na Bookingu, Hotels.com a AirBnB.

Autopůjčovna

Určitě nebudete trávit celou dovolenou přímo v San Franciscu či Los Angeles, byť města samotna mají rozhodně co nabídnout! Vyrazte taktéž do nedalekých národních parků jakými jsou  Sequioa, Yosemite či Joshua Tree. Vaším nezastupitelným parťákem pro cesty napříč Kalifornií se stane i auťák. Jeho půjčení na západě USA rozhodně doporučujeme a samotnou káru si můžete vybrat přímo z pohodlí domova v naší online autopůjčovně.

 

Náhled letenky z Vídně do New Yorku s odbaveným zavazadlem za 8 772 Kč

New York, Los Angeles i San Francisco z Vídně s odbaveným zavazadlem od 7 144 Kč

Náhled letenky z Vídně do Los Angeles s odbaveným zavazadlem za 7 344 Kč

New York, Los Angeles i San Francisco z Vídně s odbaveným zavazadlem od 7 144 Kč

Náhled letenky z Vídně do San Francisca s odbaveným zavazadlem za 7 344 Kč

New York, Los Angeles i San Francisco z Vídně s odbaveným zavazadlem od 7 144 Kč


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)