Přímé lety do New Yorku z Vídně & Berlína od 6 814 Kč
2.7.2019

Přímé lety do New Yorku z Vídně & Berlína

6 814

O této nabídce

Vývoj cen na linkách směřujících ze sousedních německojazyčných zemí do Spojených států amerických v poslední době musí potěšit naprosto každého. Dnes si posvítíme na přímá spojení z Vídně a Berlína do New Yorku, jejichž ceny začínají na 6 814 Kč v případě druhého zmiňovaného. V případě odletu z rakouské metropole za letenky zaplatíte jen o pár stovek více, 7 239 Kč a dokonce si můžete vybrat, zdali je pro vás příjemnější dosednout na letišti v Newarku či na JFK. Jedná se o aktuálně nejrychlejší možná spojení, takže pokud neradi trávíte čas na letištích během přestupů či nejste zcela zběhlí cestovatelé a máte z přestupů trochu vítr, tak toto je pro vás určitě ta pravá volba k cestě za oceán. Dostupné termíny naleznete v našich kalendářích, kde na vás čeká velmi bohatý výběr od září letošního roku až do března toho nadcházejícího. Tarif letenek z Berlína dokonce umožňuje letět do New Yorku i na vánoční termín od 19. do 27. prosince za stejnou cenu >> REZERVUJ ZDE.

Splnit si svůj americký sen? Kde jinde než v New Yorku! Snad nejslavnějším městě na světě. Hlava se vám zatočí z džungle mrakodrapů drápajících se do mraků, srdce rozbuší s rozsvěcujícími se neony různých barev, a rázem jste připoutáni navždy. Projděte se po majestátním Brooklynském mostě, zajděte shopovat na pátou avenue, stůjte v úžasu před hrdou tváří Sochy Svobody. Pohlédněte na prosklené panorama ze světoznámé Empire State Building, nebo raději koukněte i na ní, a to z výšky 381 metrů úchvatné One World Observatory. Nasajte ten opravdový newyorský vibe při jízdě metrem, dostane vás rychle kamkoliv. Možnosti jsou nekonečné!

 

PS: Pokud ti pak přestupy nejsou na obtíž, tak se určitě mrkni do tohoto kalendáře, v němž najdeš letenky z Vídně do New Yorku za 6 199 Kč!

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

Ubytování

Při svých cestách do New Yorku vždy volíme tento pohodový hotel v Queensu za 1 712 Kč/os./noc včetně snídaně a nikdy jsme nebyli zklamáni. Levnější ale od centra vzdálenější možností bude tento Umbrella Hotel za 1 077 Kč/os./noc včetně snídaně. Další možnosti bydla pak tradičně naleznete na Bookingu Hotels.com. Vyplatí se zkusit počekovat dostupnost apartmánů na AirBnB. 

 

Náhled letenky z Berlína do New Yorku za 6 814 Kč

Přímé lety do New Yorku z Vídně & Berlína od 6 814 Kč

 

Náhled letenky z Vídně do New Yorku za 7 239 Kč

Přímé lety do New Yorku z Vídně & Berlína od 6 814 Kč

 

 


Bude se hodit

Letiště Berlín – Tegel (TXL)

Letiště Vídeň (VIE)

United Airlines

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)