Kalifornie – Los Angeles – 7942 Kč
28.6.2019

Los Angeles - Kalifornie

7942

O této nabídce

Naplánujte si na konec září pár dní v Kalifornii, s kombinací aerolinek Delty a KLM tam můžete vyrazit za parádních 7942 Kč. Letenky jsou dostupné od začátku září do 28. října. A kdy? S dobrými přestupy si tam můžete zaletět například 17. září s návratem 24. září. Rezervuj tento termín >> 

PS: Pokud vás přestupy nebaví a preferujete přímé spojení, tak se nabízí využít alternativu v podobě přímých letů v kombinaci United Airlines a Austrianu za 8 405 Kč. Všechny termíny naleznete v našem kalendáři.

A proč jet do Kalifornie?

Kalifornie je jako jeden z těch živých snů, ze kterých se nikdy nechcete probudit – kabriolet, sluneční brýle, vítr kolem uší a široký úsměv. V horku se lesknoucí nekonečně rovné silnice, na kterých nepotkáte živáčka. Slavný Holywood v Los Angeles, všudypřítomná vůně tacos a muzeum na lodi Midway v San Diegu, svítící oči kojotů kroužících po setmění v Joshua Tree parku. Pozorování velryb v Monterey, divoká kopyta koní na rodeu v Salinas. Okouzlující vodopády v Yosemitech, fantastická newyorská pizza strýčka Rocca v Santa Barbaře. Šílená žízeň v Údolí smrti a plavba rozbouřeným oceánem k Alcatrazu v San Francisku. To si nenechte ujít!

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: klasické kabinové + příruční taška, zavazadlo k odbavení je za příplatek 50 EUR/cesta na letišti
  • Dostupnost: září – říjen 2019
  • Termíny:
   • 4. 9. – 15. 9. Rezervuj >> (8431 Kč)
   • 11. 9. – 24. 9. Rezervuj >>
   • 17. 9. – 24. 9. Rezervuj >>
   • 19. 9. – 1. 10. Rezervuj >>
   • a další… Nemůžete najít termín? Napište nám do komentářů, mrknem na to. 😉

Ubytování

Určitě si rezervujte ubytování předem, na poslední chvíli na vás zbydou v Kalifornii jen drahé nebo ne zrovna pěkné hotely. V samotném LA mrkněte na tohle jednoduché ubytování, malý pokojík, ale za super cenovku!

Půjčení automobilu

Ať už pojedete roadtrip po národních parcích či jen budete prozkoumávat pobřeží k San Diegu, bez auta se neobejdete. Mrkněte do našeho srovnávače a půjčte si auto rovnou na letišti.

Náhled letenky za 7942 Kč z Vídně do Los Angeles

Kalifornie - Los Angeles - 7942 Kč


Bude se hodit

Vídeň (VIE)

KLM

Víza

Fotogalerie

guest
8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Nikola

Zdravím,

nebyli by nějaké letenky po 18.10. přílet SA, LA nebo LV, zpět přes Chicago …cca 14-20 denní cesta.

Děkuji

Antonin

Čauko Nikčo,

jasně, že by byly. 🙂

Jestli dobře chápu, tak Ti jde na zpáteční cestě o stopover v Chicagu. Proto bych navrhoval koupit otevřenou letenku Vídeň – Los Angeles & Chicago – Vídeň (21. 10. – 6. 11) za 8 269 Kč, kdy je na cestě do Kali dokonce přímý let! A posléze dokoupit vnitrostátní přískok z LA do Chicaga v závislosti na tom, jak dlouho bys tam ráda pobyla – třeba 2. 11. za 2 693 Kč.

Celkem tak jsme na 10 962 Kč/os., což je dost pěkná cena!

Nikola Bastlová

Dobrý den, chtěla bych letenky z Vídně do San Francisca a zpět idealne z LA do Prahy, pokud by byl výrazný rozdíl v ceně, tak i do Vídně. Jakýkoliv termín v září na 10-14 dní. Mohla bych vás poprosit o pomoc s vyhledáváním?
Děkuji moc

Antonin

Dobrý den, Nikolo,

návrat do Prahy letenku skutečně zbytečně prodraží, proto bych se přikláněl k této kombinaci: Vídeň – San Fran & LA – Vídeň (třeba v termínu 5. – 19. 9.) za naprosto parádních 8 387 Kč/os. s jedním rychlým přestupem na cestě do Kali a přímým letem zpět! 🙂

Lukáš

Jde prosím v NY nastavit i delší stopover? Např na par dni?

Antonin

Ahoj Lukáši,

na základě tarifu Delty & KLM bohužel stopovery nejsou povoleny.

Na druhou stranu by se to dalo solidně vykombinovat s One Worldem. Otevřená letenka po ose Vídeň – New York & Los Angeles – Vídeň (5. – 19. 9.) za 7 969,- Kč + přískok mezi východním a západním pobřežím za 3 158 Kč (třeba 9. 9.). Suma sumárum jsme na 11 tisícovkách, což je dost zajímavý. 🙂

Marketa

Zdravím, shanim letenku na 14.9.-5.10. Do LA, SFO nebo SJC nejlépe za podobný peníz, našla by se? 😉

Antonin

Čego Markéto,

v konkrétních dnech to půjde za 10 tisíc, ale pokud bys byla schopna celý itinerář o den posunout vpřed, tj. 13. 9. – 4. 10. tak se na podobnou sexy cenu dostaneme – 8 431 Kč/os. s 1 rychlým přestupem během cesty do LA a dokonce přímým letem zpátky -> http://zalet.si/fmVayC

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)