Nejlevnější letenky na řecký ostrov Rhodos
25.8.2020

Nejlevnější letenky na řecký ostrov Rhodos

522

O této nabídce

Užijte si závěr letošního léta v oblasti Středozemního moře na řeckém ostrově Rhodos. Zpáteční letenky z Vídně na ostrov Rhodos, ležící až téměř u tureckých břehů, vás vyjdou jen na 522 Kč. Tedy za předpokladu, že disponujete členstvím ve věrnostním programu aerolinky Wizz Air, a to Wizz Air Discount Clubu. Pokud tomu tak není, zaplatíte za letenky dvojnásobek. Nákup členství však určitě zvažte, při cestování ve dvou se vám vyplatí již při dalším výletu. Wizz Air létá z Vídně na Rhodos dvakrát týdně – vždy v pondělí a pátek. Naplánovat si tedy můžete jak krátký výlet na prodloužený víkend, který lze na konci září spojit i se státním svátkem, tak i delší pobyt. Za uvedenou cenu jsou dostupné téměř všechny termíny během září a října.

PS: Nezapomeňte, že před cestou do Řecka musíte vyplnit registrační formulář, a to nejpozději 24 hodin před plánovaným odletem. Přehledný návod, jak na to, a více informací hledejte v našem článku.

Objevte Rhodos

Relax, turistika, zábava či romantika a… historie! Všechno dostanete, navštívíte-li Rhodos! Čerpejte zasloužený odpočinek a noční příval divoké zábavy ve Faliraki na jedné z nekonečných zlatých pláží největšího z Dodekanéských ostrovů a neberte tu sílu na pokoření hory Ataviros, které vám nezabere víc než šest hodin. Je to moc? Pak se pusťte raději dolů do údolí Motýlů a vychutnejte si tu nejromantičtější pěti kilometrovou cestu posetou tisícem motýlích křídel. Nechte se na nich přenést do paláce Velmistrů, který je historickou dominantou hlavního města stejně jako Rytířská ulice, jedna z nejzachovalejších středověkých ulic v Evropě. Rhodos – ostrov, jenž vyplní všechny vaše sny!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: září & říjen 2020
 • Příkladové termíny:
  • 11. – 14. 9. za 522 Kč (bez WDC za 1 044 Kč) -> prodloužený víkend
  • 11. – 18. 9. za 522 Kč (bez WDC za 1 044 Kč)
  • 18. – 21. 9. za 522 Kč (bez WDC za 1 044 Kč) -> prodloužený víkend
  • 18. – 25. 9. za 522 Kč (bez WDC za 1 044 Kč)
  • 25. – 28. 9. za 522 Kč (bez WDC za 1 044 Kč) -> prodloužený víkend + státní svátek
  • + celý říjen za 522 Kč (bez WDC za 1 044 Kč)

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou se na ostrově Rhodos můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat a sledovat vývoj epidemiologické situace, případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna. 

Autopůjčovna

Staňte se flexibilními a prozkoumejte všechna zákoutí ostrova díky vlastnímu autu. Přehled těch nejlepších nabídek naleznete tradičně u nás v autopůjčovně.

Náhled letenky z Vídně na Rhodos za 522 Kč

Nejlevnější letenky na řecký ostrov Rhodos


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)