Nejlevnější letenky na Maltu – z Bratislavy
8.11.2021

Nejlevnější letenky na Maltu – z Bratislavy

252

O této nabídce

Doslova za směšnou částku ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair letenky z Bratislavy na Maltu. Zpáteční tickety vás vyjdou na parádních 252 Kč nebo 10 €. Vydejte se za sympatičtějším počasím na tento středomořský ostrov během listopadu nebo prosince. Na koupačku už to nejspíše nebude, ale můžete se těšit na příjemných 20°C. Dopravce na trase létá 2× týdně (středa a neděle), díky čemuž se na Maltu můžete vydat jen na skok nebo klidně zvolit výživný týdenní pobyt, během něhož bez problémů prozkoumáte celý ostrov.

Podmínky pro cestování

Cesta na Maltu

Před cestou na Maltu je třeba předložit doklad o ukončeném očkování proti nemoci COVID-19 (min. 2 týdny od druhé dávky) a disponovat vyplněným příjezdovým formulářem. Výjimku mají děti mladší 5 let, které mohou cestovat s očkovanými rodiči bez omezení. Děti věku od 5 do 11 let musí předložit negativní PCR test (ne starší 72 hodin). Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Římě.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Malta je nyní zařazena do zelené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem v poznávání Malty bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během podzimu jsou již ceny pronájmů vozů příznivější ve srovnání s hlavní letní sezonou a půjčení auťáku vyjde cca na 2 tisíce Kč / týden.

Náhled letenky z Bratislavy na Maltu za 252 Kč

Nejlevnější letenky na Maltu – z Bratislavy


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)